Iegūstiet vairāk no sava Apple TV, izmantojot šos padomus

Apple TV ir viena no ierīcēm, kas ir vismazāk atspoguļota ne tikai Apple iekšējās prezentācijās, kurām mēs parasti stingri sekojam, bet arī tieši plašsaziņas līdzekļos, jo mēs to neuzskatām par lielāko daļu produktu, kāds tas ir.

Tomēr, kā mēs zinām, ka daudzi no jums izmanto savu Apple TV, Mēs piedāvājam jums labākās “slepenās” funkcijas, lai jūs varētu izmantot visas tās priekšrocības. Dodieties kopā ar mums, iepazīstieties ar Apple TV, un kopā apskatīsim tos saīsnes, ātrās funkcijas un noslēpumus, kas atvieglos jūsu dzīvi.

Restartējiet Apple TV no tālvadības pults

Vai zinājāt, ka varat restartēt Apple TV tieši no tālvadības pults? Autors Parasti tvOS necieš no sasalšanas, tomēr dažreiz mums ir jāveic atsāknēšana, lai mēģinātu atkal viss normāli un plūstoši darboties, tāpēc mums ir šis mazais, bet svarīgais triks.

Priekš šī, jums ir vairākas iespējas:

 • Pirmās paaudzes Siri Remote: nospiediet un turiet pogu “Izvēlne” un pogu “TV”, līdz ātri mirgo Apple TV indikators.
 • Siri tālvadības pults 2. paaudze un jaunāka versija: nospiediet un turiet pogu “Atpakaļ” un pogu “TV”, līdz ātri mirgo Apple TV indikators.

Tajā brīdī tu AppleTV Tas sāks restartēties, un pēc dažiem mirkļiem jūs varēsiet to izmantot pilnīgi normāli.

Pielāgojiet tumšo/gaišo režīmu

Tāpat kā visās iOS un iPadOS ierīcēs, arī tvOS ir iespējams piešķirt gaismas režīmu vai tumšo režīmu atkarībā no mūsu gaumes un vajadzībām. Tā ir taisnība, ka tas īpaši neietekmēs televizorus, kas nav OLED, Tomēr brīžiem bez apkārtējā apgaismojuma ir laba iespēja piešķirt tumšo režīmu.

Lai to pielāgotu, mēs vienkārši dodamies uz lietojumprogrammu Iestatījumi Apple TV un sadaļā Ģenerālis mēs atradīsim iespēju Aspekts. Šeit mēs varēsim pielāgoties starp trim dažādiem izskata veidiem:

 • Automātiski: Tas pārslēgsies starp gaišo un tumšo režīmu, pamatojoties uz saullēktu/saulrietu.
 • Skaidrs.
 • Tumšs.

Personīgi es domāju, ka labākais risinājums ir iestatīt to automātiskā formātā.

Pievienojiet PS5 kontrolieri

Šīs ir darbības, kas jums jāveic lai varētu savienot PS5 kontrolieri tieši ar Apple TV un atskaņot visu, ko vēlaties.

 1. Pārliecinieties, vai PlayStation 5 un DualSense kontrolleris ir izslēgti, lai izvairītos no automātiska savienojuma.
 2. Vienlaicīgi nospiediet kopīgošanas pogu (augšējā kreisajā pusē) un PS pogu (apakšējā centrā) aptuveni trīs līdz piecas sekundes.
 3. Ja ap DualSense kontrollera skārienpaneli tiek izstarota gaisma, tas nozīmē, ka tas ir “savienošanas” režīmā.
 4. Tagad dodieties uz Iestatījumi > Bluetooth un meklējiet DualSense kontrolieri
 5. Nospiediet, un tas automātiski izveidos savienojumu.

Tāpat, ja vēlaties, Jūs varēsiet pielāgot vadības ierīces personalizētā veidā. Nospiežot un turot nospiestu kontrollera pogu tieši vadības centrā. Iekšpusē parādīsies kontekstuālā izvēlne, lai mēs varētu pielāgot katras pogas veiktspēju un darbību, kā arī papildus varēsim regulēt kontroliera LED krāsu.

Ko redzēt / Tālāk

Vai jums nešķiet, ka tas, kas parādās Apple TV lietojumprogrammu galvenē, ir patiesas muļķības? Neuztraucieties, jo mums ir risinājums, kas ievērojami atvieglos jūsu dzīvi. Par to, sekojiet šādam maršrutam:

Neoriģinālas filmas Apple TV+

 • Dodieties uz lietojumprogrammu Iestatījumi no sava Apple TV.
 • Izvēlieties opciju Lietotnes kas tev šķiet.
 • Ievadiet TV lietojumprogrammu tūlīt.
 • Sadaļā “Next-” izvēlieties sākuma ekrānā rādīt nākamo nodaļu.

Atgādinām, ka dažādus straumēšanas satura pakalpojumus varat pievienot tieši Apple TV aplikācijai, lai varētu tai ātri un viss vienā. Tas, bez šaubām, ir ātrākais veids, kā piekļūt savam saturam no sākuma ekrāna, jo, kā teica romieši: Tempus orum est.