Humane — aparatūras palaišanas uzņēmums, kas ir aiz AI pin, sarunās ar HP un telekomunikāciju uzņēmumiem par iespējamo pārdošanu

Tiek ziņots, ka bijušo Apple dizaineru dibinātais mākslīgā intelekta jaunuzņēmums Humane meklē potenciālo pircēju pēc tam, kad tā valkājamā AI Pin ir remdena uzņemšana, ziņo CNBC, atsaucoties uz avotiem, kas pārzina situāciju.

Avoti atklāja CNBC, ka Humane pašlaik apspriežas ar HP un vairākiem citiem uzņēmumiem, tostarp vairākiem telekomunikāciju uzņēmumiem. Jaunuzņēmums ir piesaistījis investīciju bankas Tidal Partners pakalpojumus, lai palīdzētu viņiem veikt potenciālu pārdošanu, piebilda avoti. New York Times sākotnēji ziņoja par sarunām ar HP.

Šī attīstība notiek neilgi pēc Bloomberg ziņojuma, kas ir mazāk nekā pirms mēneša, norādot, ka Humane meklē pircējus, kuru vērtība svārstās no 750 miljoniem līdz 1 miljardam USD. Uzņēmuma oktobra finansēšanas kārtā tika novērtēti 850 miljoni ASV dolāru.

Humane AI Pin, kas savulaik tika reklamēts kā potenciāls “viedtālruņu slepkava”, kopš tā izlaišanas aprīlī ir cīnījies ar daudzām negatīvām atsauksmēm. Sabiedrības atsauksmes ir bijušas ārkārtīgi kritiskas.

“Uzņēmums pašlaik risina sarunas ar HP un citiem uzņēmumiem, tostarp vairāk nekā vienu telekomunikāciju uzņēmumu. Humane ir nolīgusi investīciju banku Tidal Partners, lai sniegtu konsultācijas par iespējamo darījumu, sacīja avots,” ziņoja CNBC.

Humane kā viedtālruņa aizstājēju bija reklamējis savu AI Pin — ierīci, kas paredzēta nēsāšanai pie atloka. Tas solīja tādas funkcijas kā zvanu veikšana, īsziņu sūtīšana un meklēšanas vaicājumu veikšana, izmantojot balss vadību. AI Pin cena ir 699 USD, un tam ir nepieciešams arī T-Mobile 24 USD ikmēneša datu abonements.

Tomēr, kad Humane aprīlī izplatīja AI Pin sīkrīku recenzentiem, uztveršana nebija tik izcila. Daudzi recenzenti uzskatīja, ka tas ir neuzticams un nepraktisks, jo apraksti svārstās no “vairāk zinātnisku projektu nekā gatavu produktu” līdz “pilnīgi bojātam” un tikai “ballītes trikam”.

Aprīlī kāds avots, kas ir pazīstams ar uzņēmuma darbību, CNBC atzina, ka Humane nav attaisnojis savas sākotnējās cerības, taču atzīmēja, ka aparatūras jaunizveidotiem uzņēmumiem, uzsākot darbu, ir ierasts saskarties ar problēmām. Avots minēja, ka uzņēmums aptuveni sešus mēnešus atpalika no grafika, kas nebija pārsteidzoši, ņemot vērā projekta ambiciozo raksturu.

Humane, ko 2018. gadā dibināja bijušie Apple dizaineri un precēts pāris Imrans Čaudri un Betānija Bondžorno, 2023. gada novembrī laida klajā mākslīgā intelekta tapu 699 ASV dolāru vērtībā. Valkājama mākslīgā intelekta piespraude, magnētiska ierīce, kas piestiprināma pie apģērba, ir paredzēta lietošanai. kā viedtālruņa aizstājējs, ļaujot lietotājiem veikt zvanus, sūtīt īsziņas un piekļūt informācijai, izmantojot balss komandas. Tam ir lāzera displejs, kas pārvērš plaukstu par miniatūru ekrānu, kas spēj parādīt laiku, datumu vai tuvumā esošo informāciju.

Pagājušajā gadā Humane pirms ierīces izziņošanas nodrošināja finansējumu 100 miljonu ASV dolāru apmērā no Microsoft, LG riska grupas un Tiger Global, tādējādi palielinot kopējo finansējumu vairāk nekā 200 miljonu ASV dolāru apmērā. Ievērojami atbalstītāji ir OpenAI izpilddirektors Sems Altmens un Salesforce izpilddirektors Marks Beniofs.

Kāpēc tas ir svarīgi? Neskatoties uz tādu valkājamo ierīču kā AI Pin un Rabbit's r1 ieviešanu, neviens no tiem nav guvis plašu pielietojumu. Tā kā AI arvien vairāk tiek integrēts ierīcēs un gaidāmā Siri 2.0 izlaišana, viedtālruņi drīz var kļūt par vienīgajām AI ierīcēm, kas lietotājiem patiešām ir vajadzīgas.

Pat ietekmīgais YouTube sīkrīku apskatnieks Markss Braunlijs to raksturoja kā “iespējams, sliktākais produkts, ko jebkad esmu pārskatījis”. Līdzīgi TechRadar aplamāja AI Pin, nosaucot to par “nepietiekami sagatavotu kritienu”.