Google varētu piedāvāt YouTube Music paplašinājumu Gemini

Sākumā šķita, ka OpenAI ir iespiedis Google ar ChatGPT. Tas bija daudz spējīgāks tērzēšanas robotam nekā Google tērzēšanas robots, kas tajā laikā bija Bard. Tomēr, un mēs zinājām, ka tas notiks, Google beidzot sāka integrēt savu AI tērzēšanas robotu ar daudzajiem pakalpojumiem, lai izveidotu pilnīgāku AI platformu. Nu, Google strādā pie YouTube Music paplašinājuma Gemini.

Jau tagad Google ir integrējis Gemini ar noteiktiem paplašinājumiem, kas padara AI platformu noderīgāku. Piemēram, uzņēmums jau ir ieviesis paplašinājumu Workspace un Google Maps paplašinājumu. Tie ļauj Gemini integrēties ar šiem pakalpojumiem, lai jūs varētu tiem piekļūt tieši no tērzēšanas robota. Iepriekš minētais Google Maps paplašinājums ļauj iegūt uz atrašanās vietu balstītas atbildes, pamatojoties uz Google Maps sniegto informāciju.

Gemini varētu iegūt YouTube Music paplašinājumu

Ja esat dedzīgs Google lietotājs, visticamāk, esat YouTube Music lietotājs. Ja vēlaties, lai Gemini izmantotu savu ģeneratīvo AI, lai palīdzētu jums atklāt jaunu mūziku, tad, iespējams, meklējat YouTube Music paplašinājumu. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka šobrīd tās ir tikai baumas. Jūs vēlaties to uzņemt ar sāls graudiņu.

Ievērojams informācijas nopludinātājs AssembleDebug atklāja kodu Google lietotnes versijā 15.17.28.29.roka64. Tātad, tā kā tas nav oficiāli paziņots, pastāv iespēja, ka Google to var atņemt.

Kā šī funkcija varētu darboties

AssembleDebug varēja panākt, lai šis paplašinājums darbotos. Tālāk redzamajos ekrānuzņēmumos redzama iespēja iespējot YouTube Music paplašinājumu. Iespējojot paplašinājumu, Gemini varēs piekļūt jūsu YouTube Music klausīšanās vēsturei. Tādā veidā jūs varat iegūt priekšstatu par mūzikas veidu, kuru vēlaties klausīties.

Tas arī iegūs piekļuvi jūsu atskaņošanas sarakstiem un preferencēm. Paplašinājuma iespējošana nodrošinās arī YouTube iespēju “koplietot sarunas daļas un citu būtisku informāciju pakalpojumā YouTube Music”.

Tātad, ja izmantojat Google Gemini un vēlaties to izmantot, lai atrastu mūziku atbilstoši jūsu gaumei, varat vienkārši lūgt Gemini atrast jums mūziku. Tas arī ieteiks mūziku, pamatojoties uz jūsu noskaņojumu.

YouTube Music Gemini paplašinājums (1)
YouTube Music Gemini paplašinājums (2)YouTube Music Gemini paplašinājums (2)
YouTube Music Gemini paplašinājums (3)YouTube Music Gemini paplašinājums (3)
YouTube Music Gemini paplašinājums (1)YouTube Music Gemini paplašinājums (1)
YouTube Music Gemini paplašinājums (2)YouTube Music Gemini paplašinājums (2)
YouTube Music Gemini paplašinājums (3)YouTube Music Gemini paplašinājums (3)

Ērti ir tas, ka, ja jums nav instalēta lietotne YouTube Music, Gemini novirzīs jūs uz YouTube Music tīmekļa lapu. Tas ir noderīgi cilvēkiem, kuri migrē uz jaunu tālruni, bet nevēlas tajā instalēt pakalpojumu YouTube Music.

Šobrīd mēs nezinām, kad Google plāno izlaist šo funkciju. Tā kā Google I/O ir tepat aiz stūra, pastāv iespēja, ka uzņēmums runās par šo funkciju šī pasākuma laikā.