Google Play grāmatu audiogrāmatu priekšskatījumi tagad pakalpojumā YouTube

Pakalpojums Google Play grāmatas ir atklājis apburošu atjauninājumu, kas ir piemērots gan dedzīgiem lasītājiem, gan jauniem prātiem. Izmantojot šo atjauninājumu, jums vairs nav jāmeklē tīmeklis vai jāpārvietojas neērtās lietotnēs. Tā vietā jaunajā Play grāmatā pakalpojumā YouTube ir pieejams bezmaksas audiogrāmatu priekšskatījumu dārgums, kas mainīs jūsu nākamās klausīšanās iespējas.

Bezmaksas audiogrāmatu priekšskatījumi tagad pakalpojumā YouTube

Jā, jūs izlasījāt pareizi. Google ir izveidojis īpašu YouTube kanālu pakalpojumam Google Play grāmatas, kas nodrošina tūkstošiem audiogrāmatu priekšskatījumu. Tagad varat bez piepūles pārlūkot aizraujošus fantāzijas eposu fragmentus, sirdi plosošus memuārus vai aizraujošus trillerus. Tas viss notiek jums jau zināmajā un iecienītajā YouTube saskarnē. Šis atjauninājums piedāvā ne tikai ērtu un bezmaksas veidu, kā atrast nākamo literāro piedzīvojumu. Taču tas arī ievērojami atvieglo audiogrāmatu pasaules izpēti.

Bezmaksas bērnu e-grāmatas ar funkciju “Lasīt un klausīties”

Pakalpojums Google Play grāmatas ir arī atklājis vairāk nekā 300 bezmaksas bērnu e-grāmatas ar novatorisko funkciju “Lasīt un klausīties”. Iedomājieties, kā jūsu bērns apmaldās aizraujošā stāstā, kamēr lapas maģiski atgriežas pašas nomierinošām balsīm. Tas ir drošs veids, kā jauniešu prātos aizdedzināt mīlestību pret lasīšanu, veicinot izpratni un iesaistīšanos.

Vairāk nekā 300 e-grāmatu bērniem
Vairāk nekā 300 e-grāmatu bērniem

Saglabājiet kārtību, izmantojot lietotnes Play grāmatas sadaļu “Gaidāmie”.

Sekojiet līdzi nākamajam literārajam piedzīvojumam, izmantojot Android lietotnes Play grāmatas sadaļu “Gaidāmie”. Šī lieliskā funkcija darbojas kā jūsu personīgais bibliotekārs, kārtojot visus jūsu priekšpasūtījumus skaidrā kalendāra skatā. Vairs nav jācenšas atcerēties, kas notiks tālāk. Varat pat filtrēt pēc konkrētiem autoriem vai sērijām, lai uzzinātu par laidieniem, kas lieliski atbilst jūsu interesēm.

Jauno lasītāju iedrošināšana ar “Lasīšanas atlīdzību”

Un jaunajiem lasītājiem Google ievieš “Reading Rewards” — spēlēšanas veidu, kā veicināt konsekventu lasīšanu. Kamēr bērni izpētīs e-grāmatu pasauli Android lietotnē Play grāmatas vai Google Kids Space, viņi saņems digitālās uzlīmes, kad viņi būs sasnieguši lasīšanas atskaites punktus. Šīs mazās atzinības zīmes piešķir jautrību un motivē jaunos prātus turpināt pētīt jaunas grāmatas.

Šis Google Play grāmatu atjauninājums nav tikai funkciju kolekcija. Tas liecina par uzņēmuma centību padarīt audiogrāmatas pieejamākas nekā jebkad agrāk. Tā kā bezmaksas audiogrāmatu priekšskatījumi ir pieejami vietnē YouTube, Google ir gatavs sagraut šo nozari. Cerams, ka tādējādi būs vieglāk un patīkamāk nekā jebkad agrāk atklāt savu nākamo dzirdes piedzīvojumu.

Tātad, neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis audiogrāmatu entuziasts vai vienkārši vēlaties izpētīt šo aizraujošo formātu, pakalpojumā Google Play grāmatas jūs gaida kaut kas īpašs.

Play grāmatu balvasPlay grāmatu balvas