Google piedāvās gaišāku displeju Pixel Watch 3

Pixel Watch sērija ir bijusi fanu iecienīta Pixel cienītāju vidū, un tas, visticamāk, turpināsies ar Pixel Watch 3, it īpaši, ja izrādīsies patiesas jaunas baumas par ierīces displeja spilgtumu. Tāpat kā viedtālruņos, arī viedpulksteņa displeja spilgtums dažiem lietotājiem var būt liela problēma. It īpaši, ja tas nav pietiekami spilgts, lai to redzētu tiešos saules staros. Pie pilna spilgtuma tā nav problēma visiem, un noteikti ne ar katru viedpulksteni. Tomēr tas nenozīmē, ka šajā jomā nav jāveic uzlabojumi.

Par laimi, šķiet, ka Google veiks dažus no šiem Pixel Watch 3 uzlabojumiem, kuru Pixel Watch 2 joprojām trūka. Pat pēc visiem ievērojamiem jauninājumiem. Un saskaņā ar jauno ziņojumu displeja spilgtums ir viena no šīm jomām, kurā Google plāno uzlabot pulksteni.

Starp citiem jauninājumiem Pixel Watch 3 būs labāks displeja spilgtums

Neatkarīgi no tā, vai Pixel Watch 2 displeja spilgtums jūs traucēja vai nē, fakts joprojām ir tāds, ka tas varētu būt tikai nedaudz gaišāks. Šķiet, ka arī Google to pamanīja un veiks šo korekciju ar gaidāmo pulksteni. Jauns Android iestādes ziņojums liecina, ka šis ir viens no nedaudzajiem jauninājumiem, ko lietotāji var sagaidīt, kad viedpulkstenis tiks palaists.

Tas arī nav mazs jauninājums. Ziņojumā teikts, ka Google palielina displeja spilgtumu līdz 2000 nitiem. Tas ir ārkārtīgi spilgts, ja uzskatāt, ka tas ir divreiz lielāks nekā Pixel Watch 2 displeja spilgtums. Un daudz vairāk nekā dažu pašreizējo viedtālruņu displeja spilgtums. Turklāt Pixel Watch 3 displejam vajadzētu būt arī mazākiem rāmjiem. Pagājušā gada pulkstenim bija 5,5 mm rāmji, taču Google samazina to līdz 4,5 mm, izmantojot Pixel Watch 3.

Turklāt tas attieksies uz abiem pulksteņa modeļiem. Tātad neatkarīgi no izvēlētā izmēra (41 mm vai 45 mm), jūs iegūsit vairāk izmantojamu displeja nekustamo īpašumu.

Gaidiet jaunas krāsas un lielāku akumulatoru lielākajam pulkstenim

Displeja spilgtuma uzlabojumi ir viena lieta, taču, ja Pixel Watch ir kaut kas nepieciešams, tas ir ilgāks kalpošanas laiks. Standarta 41 mm Pixel Watch 3 nesaņem lielāku akumulatoru. Tas paliks nemainīgs ar 310 mAh akumulatora ietilpību, kas ir Pixel Watch 2. Tomēr tiek baumots, ka lielākajam 45 mm Pixel Watch 3 būs 420 mnAh akumulators. Mēs nevaram precīzi pateikt, cik ilgi tas pagarinās akumulatora darbības laiku.

Taču pastāv iespēja, ka tas darbosies ilgāk nekā 24 stundu akumulatora darbības laiks, ko piedāvā Pixel Watch 2. Un tas ir ļoti vajadzīgs. Tiek arī baumots, ka Pixel Watch 3 tiks nodrošināts ar īpaši platjoslas atbalstu, kas ir detaļa, kas sākotnēji tika nopludināta vakar. Kas attiecas uz krāsu iespējām, vienmēr ir patīkami, ja ir vairāk izvēles iespēju. Pixel Watch 3 piedāvās patērētājiem jaunas krāsas, tostarp jaunu rozā kvarca joslas opciju un jaunu Hazel korpusa opciju, kas tiks piegādāta kopā ar Hazel joslu. Ir arī jauna animācija, kuru lietotājiem vajadzētu redzēt, ieslēdzot pulksteni, un kuru varat redzēt tālāk.