Google funkcija Ask with Video izmanto AI un Lens, lai atbildētu uz jautājumiem

No visiem paziņojumiem, ko Google šodien ir sniedzis saistībā ar AI, viens no noderīgākajiem, visticamāk, būs jauna funkcija, kas izmanto Gemini, ko sauc par Ask with Video. Šo jauno funkciju nodrošina Gemini (tāpat kā lielākā daļa Google AI funkciju), un tā izmanto Gemini AI spējas un Google Lens kombināciju, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem.

Kā jūs, iespējams, zināt, Google Lens pieskaras jūsu tālruņa kamerai, lai sniegtu informāciju par kaut ko fotoattēlā. Tas sniegs atbilstošu informāciju, tostarp Google meklēšanas rezultātus, pamatojoties uz fotoattēlā redzamo saturu. Ask With Video īsti nedarbojas šādi, taču tajā tiek izmantotas dažas no tām pašām tehnoloģijām. Patiesībā tas ir jaudīgāks rīks. Par to šodien tika paziņots Google I/O konferencē, un Google pat parādīja nelielu demonstrāciju, kā tas viss darbojas. Jūs ierakstāt videoklipu, pēc tam atverat Ask with Video, un Lens izmantos Gemini, lai atbildētu uz jebkuru jūsu jautājumu.

Protams, jūs vēlaties, lai jūsu uzdotais jautājums būtu tieši saistīts ar videoklipu.

Jautāt ar video var izmantot Gemini, lai atbildētu uz jautājumiem pakalpojumā Meklēšana

Pieņemsim, ka jums ir problēmas ar jums piederošu aprīkojumu. Tas var būt jebkas, taču, lai lietas būtu vienkāršas, izmantosim Google piemēru. Jums ir atskaņotājs, un tonears nepaliks savā vietā. Tonera ir tā roka ar adatu, kas stiepjas uz augšu un uz augšu, pēc tam uz leju uz ieraksta. Ja rodas problēmas ar to un tas turpina slīdēt atpakaļ sākotnējā pozīcijā, varat ierakstīt videoklipu un izmantot funkciju Jautāt ar video, lai noskaidrotu, kas ir nepareizi. Vienkārši pajautājiet: “Kāpēc tas nepaliks savā vietā?” un jūs saņemsit atbildi ar virkni Google meklēšanas rezultātu.

To var izdarīt būtībā jebko. Iespējams, jūsu dators turpina darboties pēc palaišanas mēģinājumiem. Tāpēc šajā gadījumā ierakstiet videoklipu ar šo notikumu un pēc tam jautājiet, kāpēc tas notiek. Rezultātos ir jāiekļauj Google jaunā AI pārskata informācija. Ko Google tikko sāka izplatīt visiem lietotājiem ASV.

Jautājiet ar 1. video

Nākamo nedēļu laikā pakalpojumā Meklēšana tiks parādītas jaunas AI funkcijas

Lai gan AI pārskats ir pieejams visiem lietotājiem ASV, sākot no šodienas, dažas AI funkcijas joprojām ir nedaudz jāgaida. Jautāt ar video ir viens no tiem. Tomēr Google apstiprina, ka tas drīzumā ieradīsies. Jautāt, izmantojot video, un citas jaunas funkcijas sāks parādīties tuvāko nedēļu laikā.

Tomēr jūs varat sākt tos izmēģināt. Google saka, ka, izvēloties Search Labs, jūs varat būt starp pirmajiem lietotājiem, kas tos izmantos. Tā darīja to pašu ar AI pārskatu šī gada sākumā. To sakot, nebūtu pārsteidzoši, ja vēlāk šovasar redzētu pilnīgu izlaišanu.