Gemini Live ļaus jums risināt divvirzienu sarunas ar AI

Google iedziļinās AI un visos tā potenciālajos lietošanas gadījumos, un viens no jaunākajiem sasniegumiem, ko tas ievieš, ir Gemini Live tērzēšana, par kuru šodien tika paziņots Google I/O. Šī jaunā funkcija ļaus jums risināt abpusējas sarunas ar AI, un tas ir jauns veids, kā izmantot Google īpaši viedos AI rīkus savā ikdienas dzīvē.

Padomājiet par to, kā jūs parasti uzdotu jautājumus Google asistentam dažu pēdējo gadu laikā. Lai gan tas sākās diezgan vienkārši, laika gaitā tas kļuva daudz gudrāks. Ļauj lietotājiem sekot Google asistenta atbildēm uz jautājumu, izmantojot kontekstuālas atbildes, lai iegūtu vairāk atbilžu. Ideja bija panākt, lai Google palīgs vairāk izskatītos kā saruna ar citu personu. Tomēr kopš Dvīņu ierašanās mijiedarbība ir bijusi vienpusīgāka.

Jūs ierakstāt teksta uzvedni lodziņā, un Dvīņi izspiež dažas atbildes. Gemini Live vajadzētu to visu mainīt. Kad tas pienāk, varat “sākt tiešraidi” un runāt ar to kā ar draugu. Google saka, ka tas var jums palīdzēt, piemēram, sagatavoties intervijai un pat sniegt noderīgus ieteikumus, kā reaģēt uz potenciālajiem darba devējiem.

Izmantojot Gemini Live tērzēšanu, varat pārtraukt atbildes vidu, lai precizētu jautājumu

Jūs nevēlaties pierast traucēt cilvēkiem savā ikdienas dzīvē. Bet dažreiz jūs varat būt sarunā un jums rodas jautājums par jums sniegto atbildi. Un dažos gadījumos varētu būt saprātīgāk pieklājīgi pārtraukt, lai saņemtu kādu skaidrojumu, pirms aizmirstat pajautāt. Izmantojot Gemini Live, jūs varēsiet pārtraukt reakcijas vidusposmu tieši šim nolūkam. To darot, Dvīņi atbildēs ar kontekstuālu atbildi, lai palīdzētu noskaidrot, kas tas bija, ar ko jūs uztraucāties.

Turklāt Gemini Live varēs sniegt padomus par publisku uzstāšanos. Tas varētu būt bezgala noderīgs plašam cilvēku lokam. Pieņemsim, ka esat skolotājs un jums vajadzētu teikt runu izlaidumā. Gemini Live vajadzētu spēt jums palīdzēt, sniedzot padomus, pētot šo runu.

Google pievieno kameras atbalstu objektiem, ko kamera redz jums apkārt

Tiešraides funkcija jau šķiet noderīga, taču Google to paver vēl vairāk, pievienojot kameras atbalstu. Google saka, ka varat sākt tiešraidi, izmantojot Android tālruņa kameru. Tas ļaus Dvīņiem sniegt jums atbildes un sarunāties par lietām, ko jūsu kamera redz jums apkārt. Piemēram, pieņemsim, ka neesat pārliecināts, kas ir konkrēts objekts, ar kuru saskaraties, pērkot virtuves instrumentus. Jūs varat sākt tiešraidi ar kameru un pajautāt Dvīņiem, kas tas ir, un tas jums sniegs atbildi, izskaidrojot priekšmetu un pastāstot vairāk par to.

Šī funkcija būs pieejama “vēlāk šogad”, tāpēc tā vēl nav pilnībā gatava. Tāpat kā Gems funkcija, jums būs jāabonē Gemini Advanced, lai izmantotu Gemini Live.