Gamma: PlayStation emulators tagad ir pieejams iOS

Apple lēmums atļaut emulatorus lietotņu veikalā, bez šaubām, ir radīja apvērsumu iPhone spēļu pasaulē. Daudzi no mums uzskata, ka retro spēļu spēlēšana ir ļoti interesanta, jo īpaši, pateicoties iOS emulatoriem, to ir viegli darīt jebkurā laikā un vietā. Ja tas ir arī jūsu gadījums, mums ir paveicies, jo Tagad ir pieejams bezmaksas PlayStation emulators operētājsistēmai iOS Gamma.

Gamma – spēļu emulators, kas lai jūs varētu to meklēt tūlīt App Store, tika iekļauts tikai pirms divām dienām un spēj līdzināties sākotnējās PlayStation spēlēm. Turklāt, ja jau esat iepazinies ar citiem iOS emulatoriem, piemēram, Delta, redzēsit, ka saskarne ir ļoti pazīstama. Tas arī ļauj pielāgot vadīklas, paša emulatora apvalkus un pat (un tas ir labākais no visiem) Mēs to varam izmantot ar ārējiem Bluetooth kontrolieriem vai tastatūrām.

Ir Google diska un Dropbox atbalsts lai mēs varētu saglabāt spēļu gaitu un no turienes ielādēt ROM, ja vien mums ir oriģinālā spēle. Tas nozīmē, ka mākoņpakalpojumi ir kļuvuši par mūsu jauno Memory Stick. Turklāt, Lai palaistu emulatoru, nav nepieciešami BIOS faili.

PlayStation, laipni lūdzam iOS! Laipni lūdzam mūsu dzīvē.