Galu galā Galaxy S25+ tiks palaists, bet Samsung to neatteicās

Galu galā Samsung Galaxy S25+ tiks palaists, Samsung neatteicās no tālruņa. Ņemot vērā šo gadījumu, mēs vēlamies atvainoties par rakstu, kas tika publicēts vietnē apmēram pirms nedēļas, kā ekskluzīvu rakstu.

Galu galā Galaxy S25+ nāks klajā kopā ar Galaxy S25 un Galaxy S25 Ultra

Šajā rakstā Erenkans Jilmazs, kurš tolaik mums rakstīja (viņa vairs nav), gan ieguva informāciju šim rakstam, gan uzrakstīja to. Izrādās, viņš kļūdījās, jo tikko GizmoChina publicēja pavisam citu informāciju.

Viņš pamatoja sākotnējo informāciju uz modeļu numuriem, ko viņš pamanīja GSMA datu bāzē. Toreiz Galaxy S25+ nekur nebija atrodams, taču vairs tā nav. Tālrunis parādījās datubāzē vēlāk nekā tā brāļi un māsas.

Ir sāpīgi acīmredzams, ka ierīce šobrīd ir dzīva un vesela un ka tā tiks palaista kopā ar Galaxy S25 un Galaxy S25 Ultra, kā sākotnēji bija paredzēts. Samsung pieturas pie vadošās viedtālruņu sērijas, kas sastāv no trim viedtālruņiem.

Mēs atvainojamies, ka ļāvām Erencan neprecīzajai informācijai nonākt Android virsrakstos ekskluzīvas informācijas veidā. Mēs darīsim visu iespējamo, lai šādas problēmas netiktu turpinātas, jo tas ir daudz zemāks par mūsu standartu.

Iespējams, ka visi trīs Galaxy S25 viedtālruņi tiks izlaisti nākamā gada janvārī

Pēc izskata Galaxy S25 sērija tiks izlaista nākamā gada janvārī, aptuveni gadu pēc Galaxy S24 sērijas. Ņemiet vērā, ka pašlaik tas ir tikai pieņēmums, jo Samsung vēl neko nav apstiprinājis.

Tagad ir skaidrs, ka tiks piedāvāti visi trīs Galaxy S25 tālruņi. Visi trīs kļūs oficiāli vienlaikus. Joprojām pastāv iespēja, ka Samsung pārcels palaišanas datumu uz februāri vai kaut ko tamlīdzīgu, taču pastāv iespēja, ka uzņēmums pieturēsies pie janvāra, mums būs jāgaida un jāskatās.

Lūk, Android virsrakstu īpašnieka Krisa Jakuliča paziņojums:

Cienījamie lasītāji,

Kā Android Headlines īpašnieks es rakstu, lai risinātu nopietnu problēmu saistībā ar nesen publicētu ziņojumu mūsu platformā. Pēc rūpīgas izmeklēšanas un izpētes esam konstatējuši, ka sākotnējā rakstā sniegtā informācija bija neprecīza. Rezultātā mēs oficiāli atsaucam šajā ziņojumā apspriesto noplūdi/baumas.

Galvenie punkti:
1. Ievilkšana: Mēs pilnībā atsaucam noplūdi, un sākotnēji tika ziņots par baumām.
2. Izmeklēšana: mūsu komanda veica padziļinātu izmeklēšanu, jo radās bažas par raksta precizitāti.
3. Procesa kļūme: mēs konstatējām kļūdu mūsu standarta verifikācijas procedūrās, kā rezultātā tika priekšlaicīgi publicēta nepārbaudīta informācija.
4. Personāla izmaiņas: sākotnējais autors vairs nav pieejams Android virsrakstiem.
5. Rakstu atjauninājumi: Mēs esam vairākas reizes pārskatījuši sākotnējo rakstu, lai atspoguļotu mūsu konstatējumus, un esam izdevuši galīgo paziņojumu par šo jautājumu.

Vietnē Android Headlines mēs lepojamies ar to, ka saviem lasītājiem sniedzam faktisku un uzticamu informāciju. Lai gan mūsu sasniegumi precizitātes jomā ir labi, mēs atzīstam, ka var rasties kļūdas. Šis incidents mudināja mūs ieviest papildu aizsardzības pasākumus mūsu redakcijas procesā, lai samazinātu līdzīgu gadījumu risku nākotnē.

Mēs vēlamies apliecināt saviem miljoniem lasītāju un sekotāju, ka joprojām esam apņēmušies nodrošināt atklātu, pārskatāmu un precīzu pārskatu sniegšanu. Mēs saprotam jūsu uzticību mums un uztveram šo atbildību ļoti nopietni.

Virzīties uz priekšu:
1. Uzlabotā verifikācija: Mēs esam pastiprinājuši savus faktu pārbaudes protokolus.

2. Personāla apmācība: mūsu komandai tiks veikta papildu apmācība, lai stiprinātu mūsu apņemšanos ievērot žurnālistikas godīgumu.
3. Caurspīdīgums: Mēs apņemamies uzturēt atklātu saziņu ar lasītājiem par mūsu ziņošanas procesiem un nepieciešamajiem labojumiem.

Mēs patiesi atvainojamies par neskaidrībām vai dezinformāciju, ko šis incidents varēja izraisīt. Mēs novērtējam jūsu pastāvīgo atbalstu un sapratni, jo mēs cenšamies nodrošināt augstas kvalitātes, uzticamu saturu, ko sagaidāt no Android Headlines.

Paldies par jūsu lojalitāti un uzticību. Mēs joprojām cenšamies sniegt jums visprecīzāko un savlaicīgāko informāciju Android tehnoloģiju pasaulē.

Ar cieņu
Kriss Jakuličs
Īpašnieks, Android virsraksti