Galaxy Z Fold 6 un Flip 6 Xfinity Mobile piedāvā atlaides līdz pat 800 USD

Samsung tikko paziņoja par saviem jaunākajiem salokāmajiem viedtālruņiem Galaxy Z Fold 6 un Galaxy Z Flip 6, un Xfinity saviem klientiem sniedz iespēju jaunināt uz šiem jaunajiem tālruņiem, ietaupot simtiem dolāru. Pats labākais ir tas, ka šis piedāvājums ir pieejams visu laiku līdz augusta vidum. Tātad jums ir nedaudz laika, lai paņemtu kādu no šīm jaunajām ierīcēm un joprojām ietaupītu naudu.

Turklāt Xfinity Mobile pārdod gan Galaxy Watch 7, gan Galaxy Watch Ultra. Kā arī Galaxy Buds 3 kā izvēles savienojumu pārī jaunajai ierīcei. Tāpēc tie, kuri ir patiesi sajūsmā par Samsung jaunākajām tehnoloģijām, var to visu iegūt no Xfinity. To sakot, ir pieejami daži dažādi piedāvājumi no pārvadātāja, kas ir daļa no tā akcijas “Izrauties no lielā trijnieka”.

Un tā kā mums visiem ir jācenšas ietaupīt pēc iespējas vairāk naudas, kur tas ir svarīgi, šie noteikti ir piedāvājumi, kurus Xfinity Mobile klienti vēlēsies apskatīt.

Xfinity piešķirs jums līdz pat 800 USD atlaidi Galaxy Z Fold 6 un Galaxy Z Flip 6

Kā jūs, iespējams, uzminējāt, jo ar šāda veida piedāvājumiem vienmēr ir tas pats, jums būs jātirgo veca ierīce, ja vēlaties iegūt lielāko naudas summu. Tātad, lūk, kā tas izskatās.

Ja vienkārši ieejat un jaunināt uz Galaxy Z Fold 6 vai Galaxy Z Flip 6 vai iegādājaties tos ar jaunas līnijas aktivizēšanu, akcijas periodā varat saņemt 500 $ atlaidi. Jums būs arī jāsadala tālrunis ikmēneša rēķinu maksājumos, lai iegūtu 500 USD ietaupījumu. Šī atlaide tiek piemērota arī ikmēneša maksājumiem. Tādējādi jūs maksājat mazāk par tālruni, nevis pērkat to par pilnu cenu iepriekš.

Ja jums ir vecs tālrunis, ko tirgot, varat ietaupīt līdz pat 300 USD vairāk. Tas kopumā ietaupa līdz pat 800 USD.

Piedāvājums spēkā tikai līdz 12. augustam

Ja vēlaties iegādāties kādu no Samsung jaunajiem tālruņiem, ir iespēja ietaupīt diezgan daudz. Kamēr jūs iepriekš pasūtāt vai iegādājaties ierīci līdz 12. augustam. Jo tieši tad Xfinity piedāvājums beidzas. Tālruņi ir pieejami iepriekšējai pasūtīšanai, sākot no šodienas, un tie oficiāli tiek uzsākti 24. jūlijā. Iepriekšējos pasūtījumus var veikt tieši Xfinity Mobile vietnē. Varat arī paņemt Galaxy Z Fold 6 un/vai Galaxy Z Flip 6 tieši no Samsung atbloķētajā modelī un izmantot tos arī Xfinity Mobile.

Tas varētu būt vērts arī izpētīt, jo jūs varētu iegūt labāku reklāmas piedāvājumu.