Galaxy Watch 7 un Watch Ultra ir pirmie valkājamie modeļi ar Wear OS 5

Samsung šodien rīkoja savu Unpacked 2024 pasākumu un sniedza dažus svarīgus paziņojumus. Uzņēmums ieviesa savus jaunākos salokāmos viedtālruņus, tostarp Galaxy Z Flip 6 un Z Fold 6, izņemot Galaxy Ring. Turklāt uzņēmums noņēma arī jaunākos viedpulksteņus. Jaunie Galaxy Watch 7 un Watch Ultra ir ieradušies kā pirmie valkājamie ierīces, ko darbina Wear OS 5 versija.

Galaxy Watch 7 un Galaxy Watch Ultra piedāvā Wear OS 5 pat pirms paša Google viedpulksteņiem

Galaxy Watch 7 un Galaxy Watch Ultra ir pirmie viedpulksteņi pasaulē, kas piedāvā Wear OS 5 pat pirms Google ierīcēm. Jāatzīmē, ka līdzīga lieta notika ar Wear OS 4 versiju. Tas pirmo reizi tika piegādāts sabiedrībai kopā ar Galaxy Watch 6 sēriju, pirms tika iekļauts Pixel Watch 2. Jaunā OS, visticamāk, nebūs pieejama citos viedpulksteņos līdz nākamajam mēnesim, kad Google varētu prezentēt Pixel Watch 3.

Jaunākā Google OS versija viedpulksteņiem tika prezentēta pirms diviem mēnešiem Google I/O 2024 pasākumā. Wear OS 5 piedāvā līdzīgu lietotāja interfeisu kā tā priekšgājējam, taču tajā ir daudz izmaiņu. Kā norāda Google, Wear OS 5 versija ir optimizēta, lai nodrošinātu labāku akumulatora darbības laiku un uzlabotu veiktspēju. Ir daudz jaunu veselības funkciju, izņemot piekļuvi vairākiem datu veidiem. Tas piedāvā arī papildu opcijas pulksteņu ciparnīcām, jaunu uz režģi balstītu lietotņu palaišanas programmu un daudz ko citu.

Pagaidām nav skaidrs, vai Wear OS 5 būs pieejams iepriekšējiem Samsung viedpulksteņiem. Tomēr jaunākajām Samsung valkājamajām ierīcēm kādu laiku būs ekskluzīva piekļuve jaunākajai Wear OS versijai. Jo īpaši Galaxy Watch 7 un Galaxy Watch Ultra tiks atjaunināti četrus gadus.

Samsung jaunākie viedpulksteņi ar Wear OS 5 ir pieejami priekšpasūtīšanai

Samsung jaunie viedpulksteņi Galaxy Watch 7 un Watch Ultra ir pieejami priekšpasūtīšanai no šodienas. Jaunās valkājamas preces var iepriekš pasūtīt vairākos variantos uzņēmuma vietnē. Runājot par cenām, Galaxy Watch 7 ir pieejams, sākot ar konkurētspējīgu cenu 299 USD. Galaxy Watch Ultra ir līdz šim dārgākais zīmola viedpulkstenis, kura sākuma cena ir 649 USD.