Galaxy S25 Ultra kameras jauninājumi detalizēti, divi jauni 50MP sensori

Pagājušajā mēnesī ražīgs padomu sniedzējs apgalvoja, ka Samsung jauninās Galaxy S25 Ultra īpaši platās un 3x tālummaiņas kameras. Cits avots tagad ir atbalstījis šo informāciju un vairāk izgaismojis jauninājumus, par kuriem tiek runāts. Ir paredzētas milzīgas izšķirtspējas izmaiņas.

Samsung Galaxy S25 Ultra izmantos divas jaunas 50MP kameras

Garš ieraksts par X autors @ISAQUES81 sniedz informāciju par jaunajiem kameras sensoriem, ko Samsung izmanto ierīcē Galaxy S25 Ultra. Saskaņā ar padomu sniedzēja teikto, nākamajā Ultra ultraplatajā kamerā tiks izmantota jauna 50MP ISOCELL JN1 sensora versija. Ar 1/2,76 collu šis sensors ir nedaudz mazāks nekā Galaxy S24 Ultra 1/2,55 collu īpaši platā kamera. Tomēr mēs skatāmies uz masveida izšķirtspējas jaunināšanu no 12MP.

Padomu sniedzējs neatklāj citas jaunās kameras specifikācijas Samsung nākamajam Ultra flagmanim. ISOCELL JN1 ir 0,64 μm pikseļi, lai gan pikseļu sadalīšanas tehnoloģija ļauj tam apvienot blakus esošos pikseļus, lai absorbētu vairāk gaismas. Tas var ierakstīt 4K video ar ātrumu 60 kadri sekundē (kadri sekundē). Tā kā uzņēmums izmanto jaunu šī sensora versiju, mēs varam redzēt dažas izmaiņas šajās specifikācijās.

3x optiskās tālummaiņas kamerai Samsung izmanto lielāku sensoru ar 50 MP izšķirtspēju, salīdzinot ar 10 MP. Ir teikts, ka Galaxy S25 Ultra 3x tālummaiņas objektīvam ir 1/3 collu sensors, kas ir lielāks nekā pašreizējā Ultra 1/3,52 collu sensors. Trūkst citas detaļas, taču mums ir agrīns apstiprinājums, ka jaunais Ultra ieviesīs lielas izmaiņas kameras iestatījumos. Samsung strādā arī pie uzlabotiem kameru algoritmiem.

Kā tika ieteikts iepriekšējā noplūdē, Galaxy S25 Ultra, šķiet, nesaņem modernizētus sensorus 200MP galvenajai kamerai un 50MP 5x tālummaiņas kamerai. Šīs ir salīdzinoši jaunas kameras, tāpēc tas nav pārsteidzoši. Jebkurā gadījumā Samsung uzlabo savus algoritmus, tāpēc kameras izvade var uzlaboties pat ar nemainīgu aparatūru. Ar Galaxy S25 Ultra viss izskatās labi.

Pārējie divi modeļi var iegūt tādu pašu kameras jauninājumu

Samsung izlaidīs Galaxy S25 sēriju 2025. gada sākumā, iespējams, janvārī. Kā parasti, uzņēmumam vajadzētu izlaist trīs modeļus. Ultra jāpievieno Galaxy S25 un Galaxy S25+. Agrāk Samsung ir aprīkojis divus mazākos modeļus ar tādām pašām ultraplatleņķa un 3x tālummaiņas kamerām kā Ultra. Ja nākamgad tas neko nemainīs, šie jauninājumi ir jāatrod visā klāstā.

Interesanti, ka nesenā noplūde liecina, ka Galaxy S25 un Galaxy S25+ būs aprīkots ar nemainīgu 50 MP primāro aizmugurējo kameru un nemainīgu 12 MP pašbildes šāvēju. Noplūdē nekas netika minēts par īpaši platajām un 3x tālummaiņas kamerām. Tas vēl vairāk liecina par pēdējo divu kameru jaunināšanu. Tas varētu arī norādīt uz nemainītu Galaxy S25 Ultra pašbildes kameru. Detalizētākas informācijas noplūdes gaidāmas tuvākajos mēnešos.