FDA kvalificē Apple Watch priekškambaru fibrilācijas vēstures funkciju

Spēcīgi atkal parādījušās baumas par Apple Watch Ultra 3 ienākšanu septembrī, kā arī iespējamas jaunas miega apnojas un asinsspiediena noteikšanas funkcijas. Šīs funkcijas būtu pieejamas arī 9. sērijā. Tomēr šodienas ziņas ir tādas, ka FDA ir kvalificējusi Apple Watch priekškambaru fibrilācijas (AF) vēstures funkciju saskaņā ar MDDT programmu, pierādot, ka šī funkcija nodrošina neinvazīvu veidu, kā pārbaudīt FA aprēķinus klīniskajos pētījumos. Liels Apple solis veselības pasaulē.

Vēl viens solis Apple Watch priekškambaru fibrilācijas vēstures funkcijai

Viena no Apple saistībām katrā savā ierīcē ir tā apņemšanās uzlabot lietotāju veselību kopā ar tehnoloģiskiem jauninājumiem. Apple Watch ir viena no ierīcēm, kurai kopš pirmsākumiem ir bijusi vislielākā nozīme veselības pasaulē. Pateicoties tam, papildus integrācijai watchOS, tas ļauj noteikt aritmijas, negadījumus un kritienus, asins skābekļa piesātinājuma samazināšanos un daudz ko citu.

Pirms dažām stundām FDA, Pārtikas un zāļu pārvalde ASV, ir kvalificējies priekškambaru fibrilācijas vēstures funkcija Apple Watch programmā MDDT (Medicīnas ierīču izstrādes rīki). Pateicoties tam, FDA apliecina, ka šī funkcija ļauj noteikt un pārbaudīt sirdsdarbības ātrumu pacientiem ar AF, kā arī apstiprina, ka Apple Watch var izmantot kā biomarķiera testu, lai palīdzētu novērtēt AF klīniskajos pētījumos. Turklāt FDA apliecina, ka tas ir piemērots arī izmanto klīniskā pētījuma laikā pirms un pēc sirds ablācijas ierīcēm, viens no risinājumiem, lai mēģinātu novērst priekškambaru mirdzēšanu.

EKG uz Apple Watch Series 6

Uzziniet vairāk par priekškambaru mirdzēšanas vēsturi

Apple, izmantojot atbalsta dokumentu, informē lietotājus par šo funkciju:

Tā ir bezmaksas medicīniskās programmatūras lietojumprogramma mobilajām ierīcēm, kas piemērota lietotājiem, kas vecāki par 22 gadiem un kuriem ir diagnosticēta priekškambaru mirdzēšana.

Viena no svarīgākajām šīs lietojumprogrammas funkcijām ir aritmijas epizožu identificēšana, kas var būt saistītas ar priekškambaru mirdzēšanu. Turklāt tas nodrošina lietotājam, izmantojot retrospektīvu analīzi, ar aritmijas slodze, Tas ir, laiks, kurā jums ir bijusi šī aritmija, valkājot Apple Watch.

Visbeidzot, Apple precizē, ka ir arī citi šīs funkcijas lietojumi:

Tas arī izseko un novērtē AF slogu laika gaitā un nodrošina dzīvesveida datu skatus, lai lietotāji varētu saprast, kā daži viņu dzīvesveida aspekti ietekmē viņu priekškambaru mirdzēšanu.