Cognizant iegādājas digitālās inženierijas firmu Belcan par USD 1,3 miljardiem

Cognizant Technologies, vadošais informācijas tehnoloģiju pakalpojumu sniedzējs, pirmdien paziņoja, ka ir panācis vienošanos par digitālās inženierijas uzņēmuma Belcan iegādi par aptuveni 1,3 miljardiem ASV dolāru skaidrā naudā un akcijās.

Šī stratēģiskā iegāde paplašinās Cognizant darbības jomu aviācijas, aizsardzības, kosmosa un automobiļu nozarēs. Belcan, kura galvenā mītne atrodas Sinsinati un kopš 2015. gada pieder privātā kapitāla uzņēmumam AE Industrial Partners, nodarbina 10 000 cilvēku 60 pasaules vietās. Tās augsta līmeņa klienti ir Boeing, General Motors, Rolls-Royce, NASA un ASV flote.

Pēc iegādes Belcan turpinās darboties pašreizējā izpilddirektora Lensa Kvasņevska vadībā kā Cognizant struktūrvienība.

Komentējot iegādi, Cognizant izpilddirektors Ravi Kumars intervijā aģentūrai Reuters sacīja: “Esmu sajūsmā par faktu, ka Belcan darbojas nozarē (aviācijas un aizsardzības jomā), kas faktiski aug ātrāk nekā nozare, kurā mēs darbojamies, proti, IT pakalpojumi. Tātad tas dod mums iespēju attīstīties uz šo izaugsmi.

Kumars uzsvēra abu uzņēmumu spēju papildinošo raksturu, norādot: “Belcan iespējas, kas ir inženierzinātnes un kas ir kosmosa jomā, faktiski var tikt savstarpēji apputeksnētas Cognizant stiprības zonā, kas galvenokārt ir rūpnieciskā ražošana un automobiļu rūpniecība. . Tātad, tā ir pakalpojumu savstarpēja apputeksnēšana abās pusēs un izplatīšanas tīklu svira abās pusēs. … Tāda ir sinerģija, ko mēs redzam.

Cognizant, kuras tirgus vērtība ir 33 miljardi USD, mērķis ir uzlabot savu specializēto piedāvājumu, ņemot vērā paredzamo klientu izdevumu samazinājumu. Uzņēmums nesen koriģēja savu gada ieņēmumu prognozi no 18, 9 līdz 19, 7 miljardiem ASV dolāru, salīdzinot ar iepriekš prognozēto 19, 0 līdz 19, 8 miljardiem ASV dolāru.

Mēs apspriedām Cognizant 2021. gadā pēc tam, kad uzņēmums samaksāja 95 miljonus dolāru izlīgumu, lai atrisinātu investoru ierosināto tiesas prāvu. Ņūdžersijā bāzētā informācijas tehnoloģiju pakalpojumu kompānija tika apsūdzēta akcionāru apkrāpšanā, slēpjot kukuļus amatpersonām Indijā par objektu atļaujām.