ChatGPT nāk operētājsistēmā iOS 18: OpenAI un Apple noslēdz vienošanos saskaņā ar Bloomberg

Pirms dažām dienām mēs jums teicām, ka viss mākslīgais intelekts, ko redzēsim nākamajās Apple operētājsistēmās, tiks pārsūtīts caur Big Apple pašu datu centriem ar savu M2 Ultra. Tas ļaus privātāk un efektīvāk pārvaldīt datus, kas kļūs arvien delikātāki. Bet, bez šaubām, šīs dienas ziņas ir tādas OpenAI un Apple jau varēja slēgt līgumu iet dažas OpenAI robota ChatGPT funkcijas operētājsistēmai iOS 18. Vēsturiska vienošanās, kas mākslīgo intelektu tuvinātu lietotājiem daudz tuvāk, lai gan ar pakalpojumu, kas nav Apple.

OpenAI un Apple noslēdz vēsturisku vienošanos par AI

Marks Gurmans pirms dažām stundām sacēla trauksmi, ar Bloomberg starpniecību paziņojot par to Apple un OpenAI varēja slēgt līgumu. Mēs jau ilgu laiku zinām, ka Cupertino pētīja divus veidus, kā integrēt AI funkcijas ar ārējiem uzņēmumiem. Pirmkārt, ar Google un tā Gemini pakalpojumu. Un, otrkārt, ar OpenAI un tā labi zināmo ChatGPT. Lai gan sākotnēji šķita, ka sarunas ar Google novedīs pie vienošanās, Pēdējās pāris stundas ir atklājušas, ka ChatGPT varētu sasniegt iOS 18.

ChatGPT iPhone tālrunim

To ir apstiprinājuši neatklāti Apple iekšējie avoti Abas puses ir noslēgušas vienošanās nosacījumus starp OpenAI un Apple. Tikmēr Cupertino iedzīvotāji joprojām turpina sarunas ar Google, lai mēģinātu turpināt iegremdēties mākslīgajā intelektā, kā mēs to zinām. Attiecībā uz šī līguma detaļām ar OpenAI nav atklāta nekāda informācija, nedz par to, kā notiks tērzēšanas robota integrācija, nedz arī par to, kādas funkcijas vai līdzekļi tiks ieviesti.

Viņš nākošo pirmdien OpenAI ir prezentācija, kurā viņi paziņos ziņas par ChatGPT, lai gan ir ļoti maz ticams, ka viņi paziņos par vienošanos, jo Apple varētu būt prioritāte, jo tas ir uzņēmums, no kura būs atkarīga ChatGPT integrācija. Iespējams, ka OpenAI būs klāt WWDC24, lai arī palīdzētu izstrādātājiem ieviest visas funkcijas, kas būs pieejamas jaunajās operētājsistēmās.