ceτi AI nodrošina NVIDIA GPU un aparatūru 80 miljonu dolāru vērtībā, lai 25 reizes paplašinātu globālo AI infrastruktūras tīklu

Vankūvera, Kanāda, 2024. gada 11. jūnijs, Chainwire

ceτi AI ar lepnumu paziņo par pagarinātu pirkuma līgumu ar Cedarcross International Technologies, Inc. par trīs papildu augstas veiktspējas skaitļošanas (HPC) serveriem, katrs aprīkots ar 8 NVIDIA H100 Tensor Core GPU, kā arī iespēju iegādāties papildu 200 identiskus HPC serverus. . Līgums iezīmē ceτi AI izmēģinājuma mēroga instalēšanas pabeigšanu Britu Kolumbijā un paver iespējas ceτi AI globālās infrastruktūras tīkla paplašināšanai 25 reizes ar papildu GPU un servera piešķiršanu līdz 2024. gada 3. ceturksnim.

Paredzams, ka jaunie serveri, kurus darbina NVIDIA vismodernākie H100 GPU, ieradīsies aptuveni 45 dienu laikā, vēl vairāk palielinot tīkla spēju atbalstīt plašu AI lietojumprogrammu izstrādi un pētniecību. Uzņēmuma izmēģinājuma instalācija piedāvā modernu risinājumu web3 protokoliem, neatkarīgām izstrādes komandām un progresīvām AI pētniecības komandām 8 serveru, 64 GPU mērogojamā vienībā, ko var lineāri un bezgalīgi paplašināt.

Papildus tīkla tūlītējai paplašināšanai līgumā ir iekļauta arī iespēja iegādāties līdz 200 identiskiem HPC serveriem no Cedarcross līdz 2024. gada 30. septembrim, uzsverot abu uzņēmumu apņemšanos nodrošināt ilgtspējīgu izaugsmi un tehnoloģiju attīstību decentralizētajā AI telpā. ceτi AI ir noteikusi hipermēroga datu centru kandidātu vietas papildu serveriem Monreālā, Ņūdžersijā un Santaklārā, un tagad tiek nodrošināti ieguldījumi to iegādei, uzstādīšanai un sākotnējai darbībai.

“Mēs redzam vēl nebijušu pieprasījumu no institucionālo izstrādātāju, neatkarīgo pētnieku un blokķēdes protokolu fiziskās mikroshēmas un servera infrastruktūras, kas paredzēta, lai nodrošinātu nākamo mākslīgā intelekta laikmetu. Lai īstenotu milzīgo fizisko infrastruktūru decentralizētam AI, ir vajadzīgas spēcīgas attiecības, pasaules līmeņa talants un dziļa sadarbība mūsu kopējā mērķa sasniegšanai. Mēs lepojamies, ka sadarbojamies ar Cedarcross kā vērtīgu partneri, kas piedāvā visas šīs īpašības,” sacīja Deniss Džārviss, ceτi AI izpilddirektors.

Par Cedarcross

Cedarcross International Technologies Inc. ir TSX Venture biržā kotēta Kanādas uzņēmuma Alset Capital Inc. ieguldījumu uzņēmums. Cedarcross specializējas zemu izmaksu piekļuves nodrošināšanā progresīvai, augstas veiktspējas skaitļošanas aparatūrai, kuru galvenokārt darbina NVIDIA uzlabotās H100 mikroshēmas.

Par ceτi AI

ceτi AI ir decentralizētā mākslīgā intelekta (dAI) kustības priekšgalā. Apņemoties nodrošināt inovācijas un pieejamību, ceτi AI izstrādā globāli izplatītu, augstas veiktspējas, mērogojamu AI infrastruktūru, kas paredzēta nākamās paaudzes AI izstrādei visā pasaulē. ceτi AI 2024. gada martā dibināja ilggadējie nozares līderi Deniss Džārviss (izpilddirektors), Ārons Smits-Hejs (CTO), Ostins Spensers (finanšu direktors) un Tonijs Evanss (stratēģijas vadītājs).

Lai iegūtu papildinformāciju par ceτi AI un mūsu iniciatīvām, lietotāji var apmeklēt vietni http://taoceti.ai

Lietotāji var sekot ceτi AI ieslēgtam XTelegram un Discord, lai iegūtu jaunākos atjauninājumus un kopienas diskusijas.

Sazināties

izpilddirektors
Deniss Džārviss
ceτi AI
[email protected]