Audio transkripcija varētu būt pieejama piezīmēs un balss piezīmēs operētājsistēmā iOS 18

Pirms dažām dienām mēs rakstā apkopojām visu informāciju, kas mums bija par iespējamajiem un gaidāmajiem sasniegumiem saistībā ar iOS 18 un dažām tās vietējām lietojumprogrammām. Ir skaidrs, ka mākslīgais intelekts (AI) būs viens no svarīgākajiem pavedieniem visu jauno operētājsistēmu prezentācijā WWDC24. Pēdējo stundu laikā esam uzzinājuši par jaunu baumu jaunas funkcijas veidā, kas varētu sasniegt iOS 18 un pārējās sistēmas: audio transkripcija, kas varētu nākt dažām vietējām lietojumprogrammām, piemēram, balss piezīmēm un piezīmēm. Mēs jums visu pastāstīsim tālāk.

iOS 18 dažās lietotnēs ieviesīs audio transkripciju

Audio transkripcija ir funkcija, kas ļauj pārrakstīt ziņojumus vai balss piezīmes teksta formā. Šī funkcija mums nav sveša, jo pirms dažām nedēļām Apple ieviesa jaunu opciju operētājsistēmā iOS 17.4, kurā mēs varētu skatīt Apple Podcast epizožu atšifrējumus, kustība, kas mūs pārsteidza, bet ir viena no interesantākajām līdz šim zināmajām funkcijām šajā lietotnē.

Acīmredzot, jaunas baumas par audio ierakstu transkripcija lietotnēs Notes un Voice Memos uz iOS 18 un jaunajām Big Apple operētājsistēmām. Tādā veidā mēs varētu iegūt audio saturu teksta formā. Tas mums neizklausās nezināms, jo pašlaik operētājsistēmā iOS 17 mums var būt transkripcija par to, ko persona mums atstāj balss pastā.

Šī jaunā funkcija iet vēl vienu soli tālāk un būs pieejama dažās vietējās lietojumprogrammās. Turklāt pašā lietotnē Notes Balss piezīmes kopsavilkumam var piekļūt, izmantojot mākslīgā intelekta rīkus, labs tandēms, kas lietotājiem būtu ļoti noderīgs.