Atrodi manu ierīci noklusējuma iestatījumos prioritāte ir privātumam, nevis veiktspējai

Ir Android tīkla Find My Device lietotāji, kuri ir sūdzējušies par veiktspējas problēmām ar izsekotāja noteikšanu. Acīmredzot tas ir tāpēc, ka tīkla Find My Device pieeja “pēc noklusējuma apkopošana” dod priekšroku privātumam, nevis veiktspējai. Uzņēmums aizstāv šo lēmumu, taču arī iesaka cilvēkiem iestatīt opciju “Ar tīklu visās jomās”, lai uzlabotu veiktspēju un precizitāti ikvienam.

“Atrast ierīci” “apkopošana pēc noklusējuma” var ietekmēt veiktspēju, taču varat to mainīt

Uzlabotais tīkls Find My Device piedāvā četras iespējas, kā pārvaldīt savu dalību. Ierīces tiek pievienotas tīklam trīs dienas pēc tam, kad lietotājs ir saņēmis paziņojumu e-pastā. Ir arī izsekotāji, kas piespiež tīkla apkopošanu ierīcēs, kas joprojām ir bezsaistē. Tomēr tīklā esošās ierīces pēc noklusējuma neizmanto iestatījumu, kas piedāvā vislabāko veiktspēju. Tas ir tāpēc, ka Google “apkopošanas pēc noklusējuma” pieeja cenšas sniegt jums lielāku kontroli pār savu privātumu. Tas nozīmē, ka lietotājs var brīvprātīgi uzlabot funkcionalitāti iestatījumos Find My Device.

Google apraksta “apkopošanas pēc noklusējuma” pieeju, sakot, ka “tīklam Atrast manu ierīci ir nepieciešamas vairākas tuvumā esošas Android ierīces, lai noteiktu atzīmi, pirms ziņo par tā atrašanās vietu atzīmes īpašniekam”. Šī darbība atbilst opcijai “Tikai ar tīklu intensīvas satiksmes apgabalos” iestatījumos “Atrast ierīci”. Google arī apzinās, ka šī pieeja var negatīvi ietekmēt veiktspēju. Atbalsta lapā teikts, ka “tas dažkārt var ietekmēt Bluetooth izsekotāju noteikšanu, īpaši vietās, kur satiksme ir maza.”

Tālāk ir norādīts, kā novērst izsekotāja noteikšanas problēmas

Tātad, lai atrisinātu šāda veida problēmas, uzņēmums iesaka mainīt iestatījumus uz “Ar tīklu visās jomās”. Bet kāpēc Google šo opciju neiestatīja pēc noklusējuma? Būtībā tas vēlas dot jums kontroli pār jūsu privātumu. Izmantojot šo pieeju, jūs esat tas, kurš izlemj, vai vēlaties, lai jūsu ierīce piedalās tīklā jebkurā apgabalā.

atrast ierīces ieteikto iestatījumu
atrast manu ierīču apkopojumu pēc noklusējuma
atrast ierīces ieteikto iestatījumu

Visbeidzot, uzņēmums arī apgalvo, ka tīkla Find My Device veiktspēja uzlabosies, jo arvien vairāk lietotāju iespējo opciju “Ar tīklu visās jomās”, pat tiem, kuri saglabā noklusējuma opciju. Tas ir tāpēc, ka pakāpeniski tiks samazinātas zemas satiksmes zonas.