Apple samazina iPad 10 cenu

Pēc jaunā iPad Pro, Apple vismodernākā planšetdatoru klāsta, un jaunā iPad Air, tā vidējās klases prezentācijas, Apple ir nolēmis paturēt iPad 10, taču ar ievērojamu atlaidi Cena.

iPad 10, kas tika laists klajā 2022. gada beigās, tagad ir kļuvis par Apple vispieejamāko planšetdatoru, pēc tam, kad iPad 9, kas vienīgais palicis ar Lightning savienotāju un sākuma pogu, tika atstāts no kataloga. Šis planšetdators, kam ir modernāks dizains, līdzīgs iPad Air un Pro, ir lieliski piemērots ikdienas uzdevumu veikšanai studentiem un vidusmēra lietotājiem, kuriem nav nepieciešams prasīgs darbs, piemēram, 4K video rediģēšana. Bet, protams, iPad 9 cena bija 429 eiro, bet šī iPad 10 – 579 eiro, tāpēc atstāt pēdējo kā lētāko iPad bija diezgan riskanti, vēl jo vairāk, ja ņemam vērā, ka iPad Air cena 11 collu izmērs ir 699 eiro, daudz jaudīgāks un ar labāku ekrānu. Tātad Apple ir samazinājis savu cenu līdz 429 eiro, kas ir tikpat, cik iPad 9 līdz vakardienai cena daudz vairāk atbilst pamata modelim, kas paredzēts galvenokārt izglītojošai lietošanai.

Apple 10. paaudzes iPad

Kur nav bijušas izmaiņas ir planšetdatora ietilpībā, kas turpinās, sākot no 64 GB un palielinās līdz 256 GB (599 eiro) nav starpposma iespēju. Ja vēlamies 5G savienojumu, cena būs jāsāk no 599 eiro. Kas attiecas uz piederumiem, mēs paliekam tie paši, jo šis modelis nav saderīgs ar Apple Pencil Pro, tikai ar USB-C modeli (vai oriģinālo Apple Pencil, bet ar nepieciešamo uzlādes adapteri) un ar Magic Keyboard Folio, nekas. no iPad Air maģiskās tastatūras. Arī krāsās izmaiņas nav notikušas. Cenas jau ir atjauninātas Apple Store, lai jūs to varētu iegādāties tūlīt.