Apple noņem SIM kartes paliktni jaunajā iPad Pro un iPad Air

Visas baumas šopēcpusdien tika apstiprinātas jaunā iPad galvenajā prezentācijā. Nedaudz vairāk kā stundas laikā Tims Kuks un visa viņa komanda ir atklājuši jaunumus par saviem jaunajiem iPad Air un Pro modeļiem, kā arī savu jauno Apple Pencil Pro prezentāciju. Tomēr, stundām ritot un ar visu informāciju par Jaunajiem produktiem, kas tika publicēti Apple vietnē, mēs sākām dziļāk iedziļināties detaļās. Patiesībā viena no šīm aizmirstajām detaļām ir tā Apple ir noņēmis SIM kartes paliktni saviem jaunajiem iPad Pro un iPad Air, pilnībā pāriet uz eSIM kartēm.

Ardievu fiziskajām SIM kartēm jaunajā iPad Pro un iPad Air

Līdz šim visos iPad Pro un iPad Air WiFi + mobilo sakaru modeļos Viņiem bija fiziska slota, kurā ievietot SIM karti. Iekļūstot iekšā, mēs varējām piekļūt priekšrocībām, kad tās tiks atbloķētas ar PIN. Jau vairākus gadus Apple ir ieviesis eSIMkas joprojām ir tāds pats jēdziens kā SIM bet bez fiziskās sastāvdaļas, kas tika ievadīta ierīcē.

Tomēr pēdējo stundu laikā viss ir mainījies, jo Apple ir prezentējis savus jaunos iPad Air un iPad Pro kuram esat izņēmis SIM kartes paliktni. Tas nozīmē, ka jaunie WiFi+Cellular modeļi mobilajiem datiem varēs piekļūt tikai, izmantojot eSIM. Pateicoties tam, cita starpā, Apple ir izdevies samazināt jauno iPad biezumu, kas ir viens no svarīgākajiem punktiem, kas vairākkārt tika pieminēts šīs pēcpusdienas pamatnostādnēs.