Apple izlaiž jaunāko iOS 17.5 beta versiju un citus atjauninājumus

Tūlīt pēc jauno iPad palaišanas pasākuma beigām, Apple ir izlaidusi iOS RC versiju 17.5 kopā ar pārējiem atjauninājumiem visām jūsu ierīcēm.

Paredzams, ka pēdējais nozīmīgais iOS 17 atjauninājums, versija 17.5, tuvojas pēc tam, kad Apple šopēcpusdien izlaida šīs versijas RC (Release Candidate) versiju. pēdējā Beta versija pirms galīgās versijas palaišanas visiem lietotājiem. Turklāt tā ir izlaidusi arī pārējo atjauninājumu jaunākās beta versijas visām savām ierīcēm. Šīs iOS 17.5 izmaiņas ir šādas:

  1. Lietotņu instalēšana tieši no vietnes: Par šo jaunumu Apple paziņoja jau pirms dažām nedēļām. Tāpēc ar iOS 17.5 mēs varēsim instalēt lietotnes no App Store, no citiem Apple akceptētiem alternatīviem veikaliem un arī no izstrādātāju vietnēm, izmantojot funkciju ar nosaukumu Tīmekļa izplatīšana. Protams, izstrādātājiem būs jāpieņem Apple noteikumi, kas paredz 50 centu maksājumu par katru ikgadējo instalāciju, kas pārsniedz vienu miljonu pēdējo 12 mēnešu laikā. Šī funkcija sasniegs tikai Eiropas Savienību.
  2. Apple Podcasts logrīks: Lietotnes Apple Podcasts sākuma ekrāna logrīkam tagad ir a dinamiska krāsa kas mainās atkarībā no aplādes vāka, kuru klausāmies. Iepriekš tā bija tikai krāsa, kas palika laika gaitā.
  3. Nevēlamas izsekošanas atspējošana: IOS 17.5 kods savā pirmajā beta versijā izstrādātājiem ievieš sistēmu, lai atspējotu izsekošanas ierīces (AirTags utt.). Operētājsistēma atklās ierīces pat tad, ja tās nav sertificētas tīklā Find My, un brīdinās lietotāju, lai tās atspējotu. Tomēr Apple nav paziņojis par šo funkciju, tāpēc mēs saprotam, ka tā tiks izstrādāta.
  4. Jauns “Remonta režīms” kas ļauj atstāt tālruni oficiālajā tehniskajā servisā, nedeaktivizējot opciju “Atrast manu iPhone”.
  5. Izmaiņas iekšā Apple News+ ar jaunām spēlēm starp citiem jaunumiem. Atcerieties, ka Apple News+ ir pieejams tikai ASV, Kanādā, Austrālijā un Apvienotajā Karalistē.