Apple, iespējams, ir sadarbojies ar Samsung salokāmu displeju jomā

Iespējams, uzņēmums kavējas piecus līdz sešus gadus, taču Apple pašlaik strādā pie salokāmas ierīces. Mēs kādu laiku esam sekojuši baumām par to, ka uzņēmums nākamo pāris gadu laikā ražos salokāmu iPad vai salokāmu iPhone. Saskaņā ar jauno ziņojumu Apple, iespējams, ir parakstījis līgumu ar Samsung par salokāmiem displejiem.

Samsung neapšaubāmi ir lielākais salokāmo tālruņu ražotājs pasaulē, un tas notiek, neskatoties uz intensīvo konkurenci no tādiem uzņēmumiem kā Google, Oppo, OnePlus, Huawei, Vivo, Xiaomi, Tecno utt. Tas ne tikai padara to par populārākajiem salokāmajiem tālruņiem. tirgū, bet uzņēmums ražo arī displejus šajos tālruņos. Samsung displeju bizness ir viens no galvenajiem uzņēmuma ienākumu avotiem.

Apple, iespējams, ir sadarbojies ar Samsung, lai izgatavotu salokāmus displejus

Apple saliekamās iDevice izgatavošana bija neizbēgama, jo īpaši ņemot vērā spiedienu no pārējās tehnoloģiju nozares. Arī uzņēmuma sadarbība ar Samsung bija neizbēgama. Ne daudzi citi uzņēmumi spēj izgatavot salokāmus OLED paneļus, un Samsung ir viens no vienīgajiem uzņēmumiem, kas varētu palīdzēt sekot līdzi lielajam pieprasījumam, kāds Apple salokāmajiem paneļiem neizbēgami būs. Tāpēc nav pārsteigums, ka Apple pieskaras Samsung.

Avots saka, ka uzņēmumi sadarbojas “salokāmu ierīču izstrādei”. Šī informācija nāk no piegādes ķēdes avotiem, tāpēc tie ir cilvēki, kas ir tuvu šim jautājumam.

Tomēr, lai gan Apple noslēgt darījumu ar Samsung nav noslēpums, ierīce, ar kuru uzņēmumi sadarbojas, ir. Mums nav ne jausmas, vai Samsung plāno izgatavot salokāmu iPhone vai salokāmu iPad. Turklāt, ja Apple izgatavo salokāmu iPhone, mums nav ne jausmas, vai tas būs salokāms ar atvāžamu vai grāmatu stila salokāmu tālruni.

Mēs zinām, ka, tā kā Apple prasīja tik ilgu laiku, lai beidzot nospiestu salokāmā tālruņa sprūdu, tas būs ļoti augstas kvalitātes produkts. Uzņēmums pavadīja gadus, lai pārliecinātos, ka tas ir “Apple Perfect”. Tāpēc mums vajadzētu sagaidīt šo ierīci ar tādu pašu kvalitātes līmeni, kādu mēs redzam parastajos iPhone tālruņos. Mums vajadzētu sagaidīt Apple pirmo salokāmo ierīci nākamo divu gadu laikā.