Apple gatavos jauno iPhone 17 “Slim”

Vakar mēs runājām par jaunām baumām par iPhone 16, par kurām vēl ir pagājuši mēneši līdz tā izlaišanai. Nu, šodien mēs saņemam jaunas ziņas par iPhone 17 (jā, 17), un tas tā ir Apple laidīs klajā jaunu modeli, kura nosaukums būtu “Slim”.

Pētījuma piezīmē ar ieguldījumu sabiedrību Haitong šonedēļ Analītiķis Džefs Pu runāja par Apple plānošanu modelim ar nosaukumu “iPhone 17 Slim”, kas iPhone 17 klāstā aizstātu Plus modeli. Pēc Pu teiktā, šim modelim būs a 6,6 collu ekrāns, plānāks dizainsA18 vai A19 mikroshēma, 8 GB RAM, 24 megapikseļu priekšējā kamera un 48 megapikseļu telefoto kamera.

Pu gaida iPhone 17 Slim ir alumīnija šasija, titāna vietā, piemēram, Pro modeļiem, viņš sagaida, ka ierīcei būs dažas ārējās dizaina izmaiņas, taču viņš nedalījās ar konkrētām detaļām. Tas ir, ir sagaidāms, ka Apple atjaunos Plus modeli un pārdēvēs to par Slim kopā ar mazāku ekrānu, taču tas a priori Tās nebūtu ļoti būtiskas izmaiņas salīdzinājumā ar pašreizējiem Plus modeļiem un mēs varētu turpināt uzskatīt to par sākuma modeli līdzās standarta iPhone 17.

Tā nav pirmā reize, kad tiek runāts, ka Apple izņems Plus modeli no tirgus, tomēr Jā, pirmo reizi tiek minēts, ka uz tā bāzes tiks izveidots jauns modelis un ka tāpēc 2025. gadā klajā laisto iPhone tālruņu klāsts turpinās sastāvēt no 4 dažādiem modeļiem. Un jā, Apple ir sagaidāms, ka 2025. gada septembrī paziņos par pilno iPhone 17 līniju, un mēs redzēsim, kur šīs jaunās baumas mūs aizvedīs, ja mēs redzēsim Slim vai turpināsim ar Plus uzvārdu, bet estētiski atjaunotu.

Es personīgi tam ticu Plus modelis ir ļoti labs risinājums tiem, kam nav vajadzīgas visas Pro iespējas, bet vēlas lielu ekrānu un neticamu autonomiju. Pateicoties jaunajai aizmugures apdarei, kas iPhone 15 jau ir iekļauta matētajā tekstūrā, kā arī Dynamic Island un USB-C savienotājs, Plus modelis kļūst skaists, lai kļūtu par galveno ierīci daudziem jo daudziem cilvēkiem.