Amazon 65 collu Omni QLED 4K Fire TV tagad tikai 659 USD!

Šodien Amazon atkal pārdod savu satriecošo Omni QLED sērijas 65 collu televizoru. Tagad tas ir pārdošanā tikai par 659 USD. Tādējādi jūs ietaupīsiet 140 USD no parastās cenas. Šeit ir viens brīdinājums, un jums ir jābūt Prime dalībniekam. Bet neuztraucieties, varat reģistrēties Prime bezmaksas izmēģinājuma versijai un saņemt šo cenu, kā arī nākamajā nedēļā izbaudīt visas Prime Day atlaides.

Šis QLED televizors darbojas ar Fire TV. Tas nozīmē, ka šajā televizorā varēsiet piekļūt visām savām iecienītākajām lietotnēm. Tas ietver Amazon Prime Video, Hulu, Netflix, YouTube TV un daudz ko citu. Šeit ir pieejams arī Alexa atbalsts, un tas ietver brīvroku Alexa.

Šim televizoram ir vairākas pieslēgvietas, tostarp Ethernet ports, kabeļa/antenas ports, USB ports, IR izstarotājs, austiņu ports, optiskais ports, divi HDMI 2.0 porti un viens HDMI 2.1 ports. Tas nozīmē, ka spēlētāji, kuriem pieder PlayStation 5 vai Xbox Series X, var viegli savienot savas konsoles ar šo televizoru, izmantojot 4K120, kas ir lieliskas ziņas.

Šis Amazon QLED televizors piedāvā izcilus skata leņķus un krāsu atveidi. Atšķirībā no LED televizoriem, QLED tehnoloģija neizmanto fona apgaismojumu, tāpēc jūs neredzēsiet pelēkos toņus vietās, kur tai vajadzētu būt melnai. Turklāt šim televizoram ir Dolby Vision IQ, kas nodrošina satriecošus vizuālos attēlus lielajā ekrānā. Tas atbalsta arī HLG un HDR10 standartus.

Man ļoti patika izmantot šo televizoru savās mājās, un, lai gan tas nav labākais televizors tirgū, par 65 collu televizoru maksājot mazāk par 700 USD, tas noteikti ir ļoti izdevīgs. Tas, ko jūs saņemat par šo cenu, mūsdienās ir gandrīz nepārspējams.

Jauno Amazon 65 collu Omni QLED Fire TV šodien varat iegādāties tikai par 699 USD.