Aizmirstiet par mērlenti, pateicoties savam iPhone

Daudzas reizes mēs esam pilnībā un absolūti apsēsti ar daudzām ikdienas lietošanas lietojumprogrammām, kuras lejupielādējam no iOS App Store, piemēram, WhatsApp, YouTube un daudzām citām. Tomēr ne visas vietējās iOS lietotnes ir tik sliktas kā Mail, joprojām ir daudz kvalitatīva satura, kas izveidots Cupertino.

Pilnībā aizmirsti par mērlentēm, ja tev ir iPhone, vari ar lielu precizitāti izmērīt ko vien vēlies. Lietojumprogramma Measures slēpj daudzas funkcionalitātes un iespējas, kuras lietotāji bieži vien šķiet pilnībā nomelnoti… Lai dzīvo Measures!

Programma Measurements ir sākotnēji instalēta jūsu iPhone tālrunī, tāpēc, ja vien neesat to apzināti izdzēsis, tā būs pieejama vai nu sākuma ekrāna lapā, vai tieši lietojumprogrammu bibliotēkā. Tomēr, ja esat to brīvprātīgi izdzēsis, varat to lejupielādēt tieši no App Store pilnīgi bez maksas, lai atgūtu šo neticami noderīgo rīku.

Tāpat kā gandrīz vairums iOS lietojumprogrammu, arī šī ir absolūti intuitīva un tai ir lielisks lietotāja interfeiss. Vēlāk mēs paskaidrosim, kā jūs varat to izmantot un kādas ir tā galvenās funkcijas, taču vispirms mums ir jārunā par jūsu iPhone dažādajām iespējām mērīšanas laikā.

Vai visi iPhone mēra vienādi?

Realitāte ir tāda, ka nē. Tas ir tāpēc, ka dažām iPhone “Pro” versijām ir LiDAR (gaismas noteikšanas un diapazona) tehnoloģija, tas ir, aktīva attālās uzrādes tehnika, kas izmanto dažādu veidu platformās iebūvētu sensoru, kas nepārtraukti izstaro gaismas impulsus un uztver to atdevi. Kā gaidīts, izmantojot šo savdabīgo tehnoloģiju, mēs varam iegūt precīzākus mērījumu rezultātus.

Tas nenozīmē, ka iPhone bez LiDAR esiet neprecīzi, vienkārši iPhone ar LiDAR sensoru piedāvās precīzāku mērījumu, ja iespējams.

Modeļi ar sensoru LiDAR ir šādi:

  • iPhone 12 Pro un 12 Pro Max
  • iPhone 13 Pro un 13 Pro Max
  • iPhone 14 Pro un 14 Pro Max
  • iPhone 15 Pro un 15 Pro Max

Turklāt mums ir dažas ierīces, piemēram, iPad Pro, sākot no 2020. gada Viņiem ir arī LiDAR sensors kameras modulī, tāpēc jūs iegūsit vairāk vai mazāk tādu pašu uzticamību kā iepriekš minētie modeļi.

Kā darbojas lietotne “Mērījumi”.

Lietotnei Measurements ir divas galvenās funkcijas: Izmēriet un izlīdziniet. Un šīs lietojumprogrammas sākuma ekrāna apakšējā labajā stūrī mēs atradīsim “līmeni”, kas ļaus mums uzzināt, cik plakana virsma izmanto ierīci. Tas ir nedaudz sarežģītāk, jo pogu, vāciņu un kameras moduļu dēļ ir diezgan grūti panākt, lai iPhone būtu vienā līmenī ar objektu, kuru mēs plānojam izmērīt, taču tā ir funkcija, kas jums ir pieejama.

Lietojumprogrammas Measurements galvenās funkcijas ir šādas:

  • Ar “+” pogu varat sākt mērījumu, jums vienkārši ir jāpārvieto ierīce caur paplašināto realitāti, lai veiktu mērījumus.
  • Poga Atpakaļ apakšējā kreisajā stūrī ļaus mums atsaukt veikto mērījumu.
  • Uzņemšanas poga, kas atrodas apakšējā labajā stūrī, ļauj mums uzņemt mūsu veiktā mērījuma ekrānuzņēmumu.
  • Mērījumu vēsture ir augšējā kreisajā stūrī.
  • Mēs varam izdzēst visus mērījumus ar pogu augšējā labajā stūrī.

Kā redzat, Apple lietojumprogramma Measurements ir diezgan viegli lietojama, un, ja par piemēru ņemam manu 16 collu MacBook Pro Retina, kura platums ir 35,5 centimetri, redzams, ka mērījums ir identisks tam, ko piedāvā lietojumprogramma Measurements no no plkst. Apple un ka jo lielāka ir izmērāmā telpa, jo precīzāks tas kļūst.

Īsāk sakot, mums ir skaidrs, ka lietojumprogramma Apple Measurements ir ideāls un bezmaksas papildinājums Tas liks jums gandrīz pilnībā aizmirst par tradicionālās mērlentes izmantošanu, vismaz vieglākiem uzdevumiem.