AI Poetry Camera pārveido attēlus uz tekstu, izdrukā vārdus no tiešraides attēliem

AI “Dzejas kamera” pārvērš attēlus vārdos. Tas būtībā maina pašreizējo tendenci ģenerēt attēlus no teksta ievades.

Ģeneratīvais AI tagad raksta haikus, lai aprakstītu attēlus

Ģeneratīvais mākslīgais intelekts (Gen AI) ir strauji attīstījies. Interneta lietotāji ir pieņēmuši Gen AI un ir izmantojuši savus vārdus, lai izveidotu attēlus un videoklipus. Tomēr tiek ziņots, ka jauns projekts ir izmantojis Gen AI, lai mainītu procesu.

Tā vietā, lai izmantotu Gen AI, lai teksta uzvednes pārvērstu attēlos, videoklipos vai mūzikā, jaunā 3D drukātā kamera veido dzejoļus, pamatojoties uz vizuālo ievadi. Citiem vārdiem sakot, tā vietā, lai ģenerētu attēlus, Gen AI tagad aplūko cilvēkus, objektus un citus vizuālos aspektus un pēc tam apraksta tos haiku vai īsu dzejoļu veidā.

“Dzejas kamera” uz termopapīra izdrukā īsu un, domājams, vienreizēju dzejoli. Tas izmanto sakāmvārdu “Attēls ir tūkstoš vārdu vērts” un izmanto to, lai uzdotu Gen AI izveidot īsas formas dzejoli, kas bagātīgi pārkaisīta ar metaforām.

Dzejas kameras veidotāji savā biļetenā dalās ar ikmēneša atjauninājumiem. Viņi sola kameras ražošanu ierobežotā daudzumā.

Nav apstiprināta laika grafika Dzejas kameras komerciālai izlaišanai. Radītāji pat nedod mājienus par jebkuru cenu. Taču interesenti tādu varēja izveidot, ja vēlējās.

Kā dzejas kamera izmanto Gen AI dzejoļu aušanai?

Dzejas kameras veidotāji neslēpj savas tehnoloģijas. Viņi ir kopīgojuši detalizētus norādījumus, ja cilvēki vēlas izveidot savu dzejas kameru un pat to personalizēt.

Dzejas kameras centrā ir Raspberry Pi SBC (viena borta dators). Konkrēti, viņi izmanto Raspberry Pi Zero 2 W, kas ir pārsteidzoši, jo tajā nav daudz apstrādes jaudas un RAM.

Pi Zero 2 W ir savienots pārī ar Pi Camera moduli 3. Kā norādīts instrukciju lapā, Poetry Camera veidotāji ir paļāvušies uz atvērtā pirmkoda programmatūru un GPT-4 Gen AI bāzei. Viņi ir 3D izdrukājuši kameras korpusu, kurā ir arī akumulators.

3D drukātajā korpusā ir iestrādāts termoprinteris, kas atgādina Fujifilm Instax tūlītējo kameru. Tas nozīmē, ka dzejas kamera ir beztintes “fotogrāfiju” printeris, kam dzejoļu izdrukāšanai nepieciešams tikai papīra rullis.