YouTube platformai Android TV tagad ir jauna sānjoslas animācija

YouTube laiku pa laikam ir izlaiduši jaunus atjauninājumus savai YouTube for Android TV lietojumprogrammai. Visi atjauninājumi ievieš jaunus elementus, lai uzlabotu vispārējo lietotāja pieredzi, vienlaikus baudot straumēšanas platformas saturu lielos ekrānos. Uzņēmums tagad ir izlaidis jaunu atjauninājumu YouTube sānjoslas animācijai Android televizoriem.

Piekļūstot izvēlnei, YouTube tagad parāda jaunu sānjoslas animāciju

Pēc atjaunināšanas ikreiz, kad piekļūstat YouTube izvēlnes sānjoslai, tiek parādīta jauna animācija. Izvēlnes sānjosla slīd uz augšu, savukārt atvērtās cilnes slīd uz labo pusi. Jaunajā YouTube atjauninājumā Android TV ir arī mazāka sānjosla. Tagad tajā ir tikai ikonas “Meklēt”, “Sākums”, “Mūzika”, “Filmas un TV”, un “Vairāk”. Vecākajā sānjoslā tika rādītas papildu ikonas “Ziņas”, “Spēles”, “Abonementi”, un “Bibliotēka” arī.

Tagad, kad piekļūstat sānjoslai, jūs redzēsit opcijas “Meklēt”, “Sākums”, “Mūzika”, “Filmas un TV”, “Spēles”, “Abonementi”, “Bibliotēka”, un “Vairāk” pēc animācijas. Šīs opcijas tika rādītas arī vecajā sānjoslā. Tomēr jaunākajā lietotnes versijā visas opcijas ir redzamas skaidrākās tabletes formas ikonās.

Turklāt katra tablete tagad ir vairāk izcelta uz galvenā fona. Turklāt atstatums starp visām peldošajām opcijām ir nedaudz palielināts. Tas nozīmē, ka visas šīs izmaiņas ir tikai kosmētika un paredzētas tikai izskatam. Tie neietekmē nevienas opciju funkcionalitāti pakalpojuma YouTube Android TV sānjoslā. Šķiet, ka jaunās sānjoslas animācijas izmaiņas ir vērstas uz to, lai lietotnē nodrošinātu jums līdzīgāku dizainu.

YouTube pakāpeniski ievieš jauno sānjoslas animāciju savai lietotnei Android TV produktiem. Avots ir atradis jauno animāciju un sānjoslu tiešraidē pakalpojumā YouTube Android TV v4.31.300 Play veikalā. Pagaidām nav skaidrs, cik plaša ir jaunās animācijas izlaišana. Tas ir tiešraidē dažādos Android un Google TV produktos, tostarp Shield TV un Chromecast with Google TV.

YouTube Android TV lietotāja interfeiss
Youtube sānjosla Animācija jaunsYoutube sānjosla Animācija jauns
Youtube sānjosla Animācijas vecās ikonasYoutube sānjosla Animācijas vecās ikonas
YouTube Android TV lietotāja interfeissYouTube Android TV lietotāja interfeiss
Youtube sānjosla Animācija jaunsYoutube sānjosla Animācija jauns
Youtube sānjosla Animācijas vecās ikonasYoutube sānjosla Animācijas vecās ikonas