Xiaomi MIX Fold 4 ar mērķi sasniegt jaunu rekordu; kameras detaļu virsma

Xiaomi MIX Fold 4 tiecas uz jaunu rekordu, jo tālrunis vēlas kļūt par plānāko salokāmo viedtālruni. Šī informācija nāk no Digital Chat Station, labi pazīstama padomu sniedzēja.

Xiaomi MIX Fold 4 mērķis ir pārspēt HONOR Magic V2 rekordu

Kā daudzi no jums zina, HONOR Magic V2 ir šobrīd plānākais salokāmais. Tālrunis ir 4,7 mm biezs, kad tas ir atlocīts, un 9,9 mm, kad tas ir salocīts. Protams, Vivo X Fold 3 ir tik tikko plānāks, kad tas ir atlocīts, bet tas ir par 0,1 mm biezāks, kad tas ir salocīts. Tātad Magic V2 joprojām ir plānākais, ja skatāmies uz salocītu stāvokli.

Jebkurā gadījumā padomu sniedzējs arī teica, ka gan Xiaomi MIX Fold 4, gan MIX Flip darbinās Snapdragon 8 Gen 3 SoC. Viņš arī teica, ka abās ierīcēs tiks iekļauta viena un tā pati 50 megapikseļu 1/1,55 collu galvenā kamera ar OIS.

Abās ierīcēs būs arī 60 megapikseļu OmniVision OV60A 2x telefoto kamera ar 1/2,8 collu izmēru un 12 megapikseļu īpaši plata kamera. Xiaomi MIX Fold 4 pievienos arī ceturto kameru, 10 megapikseļu periskopa telefoto vienību ar 5x optisko tālummaiņu.

Jaunā 'MIX Fold' ierīce pirmo reizi sērijā piedāvās arī IP reitingu

Tiek ziņots, ka arī Xiaomi MIX Fold 4 pirmo reizi sērijā piedāvā IP vērtējumu. Tas atbalstīs arī bezvadu uzlādi, ko piedāvāja arī tā priekšgājējs.

Paredzams, ka abi viedtālruņi nonāks 2024. gada trešajā ceturksnī. Tomēr mēs joprojām nezinām, kad precīzi. Tie noteikti nāks pirms Xiaomi 15 sērijas, kas, domājams, samazināsies oktobrī vai novembrī, bet, visticamāk, oktobrī.

Visas iepriekšējās Xiaomi MIX Fold ierīces bija ekskluzīvas tikai Ķīnā. Cerēsim, ka Xiaomi MIX Fold 4 un Xiaomi MIX Flip būs pieejami visā pasaulē, vismaz viens no tiem. Ņemiet vērā arī to, ka MIX Flip kļūs par Xiaomi pirmo salokāmo atvāžamo apvalku.