WhatsApp kļūda neļauj Android lietotājiem sūtīt videoklipus

Jaunākajā WhatsApp versijā ir kļūda, kas neļauj lietotājiem sūtīt video ziņojumus vietnē WhatsApp. Reddit lietotājs u/EnderVamp vietnē WhatsApp subreddit ievietoja sūdzību par WhatsApp nespēju nosūtīt video ziņas operētājsistēmā Android. Ikreiz, kad mēģināt kādam nosūtīt videoklipu pakalpojumā WhatsApp, jūs redzēsit uznirstošo ziņojumu ar tekstu “Nevar nosūtīt šo videoklipu. Izvēlieties citu videoklipu un mēģiniet vēlreiz.

Šķiet, ka kļūda ietekmē Android lietotājus WhatsApp beta versijā

9To5Google atkārtoja kļūdu un saņēma tādas pašas kaitinošas ziņas kā Reddit lietotājs. Šķiet, ka šī kļūda ietekmē tikai video failus, un tas neietekmē citus failu formātus. Saskaņā ar viņu konstatējumiem kļūda tiks aktivizēta, mēģinot nosūtīt videoklipu, kuru esat uzņēmis vai lejupielādējis lokāli savā Android ierīcē. iOS ierīcēs uzņemtos MOV video failus var pārsūtīt, neizraisot kļūdu.

Lai gan Reddit lietotājs, kurš ziņoja par kļūdu, atradās Android ierīcē, nav skaidrs, vai tas ietekmē visas Android ierīces vai tikai dažus zīmolus, vai arī tas, cik plaši šī kļūda ir izplatīta. Kļūdas mobilajās lietotnēs var rasties daudzu iemeslu dēļ, piemēram, programmēšanas kļūdu, nesaderīgu operētājsistēmu vai citu faktoru dēļ. Šajā gadījumā Reddit lietotājs izmantoja WhatsApp beta versiju, tāpēc tas varētu būt veicinošs faktors.

Ir pagaidu labojums

Lietotājiem, kuriem ir šī kļūda, pagaidu risinājums ir pazemināt WhatsApp versiju uz versiju 2.23.8.85. Tā kā Google Play veikals neļauj atgriezties pie iepriekšējās lietojumprogrammas versijas, jums būs jāmeklē konkrētā versija no ārējiem avotiem, piemēram, APK Mirror.

Ja nevēlaties pazemināt versiju, jums būs jāgaida, līdz WhatsApp izdos labojumu. WhatsApp nesen tika veikts lielākais lietotāja interfeisa (UI) kapitālais remonts operētājsistēmā Android. Tās inženieru komanda ir pazīstama ar to, ka ātri risina un atrisina kļūdas un drošības problēmas.