Visi jaunumi par iOS 18 Beta 3

Trešā iOS 18 beta versija tagad ir pieejama, un tajā ir iekļauts liels skaits uzlabojumu, kas turpina pulēt šo nākamo mūsu iPhone atjauninājumu, kas tiks piegādāts pēc vasaras, bet ko mēs tagad varam pārbaudīt, izmantojot izstrādātājiem paredzētās beta versijas. Mēs jums pastāstīsim par visām šī jaunākā atjauninājuma izmaiņām.

iOS 18 beta versija tagad ir pieejama izstrādātājiem, un tajā ir iekļauti vairāki uzlabojumi, kas novērš dažas iepriekšējās beta versijās konstatētās problēmas, saskarnes uzlabojumi vai jauni elementi, kas uzlabo mūsu iPhone estētiku. Šīs ir galvenās izmaiņas Ko mēs esam atraduši šajā Beta 3 versijā:

  • Tumšas ikonas: Tagad tumšajā režīmā mainās ne tikai Apple ikonas, bet arī trešo pušu lietojumprogrammu ikonas. Izstrādātājiem neko nedarot, šīs ikonas ar vienkāršāku dizainu automātiski mainās tumšajā režīmā, atstājot daudz vienveidīgāku saskarni.
  • Viņš Atlasīšanas poga lietotnē Fotoattēli parādās galvenajā ekrānā. Vairs nav nepieciešams ritināt uz leju, lai varētu atlasīt fotoattēlus, kurus vēlamies kopīgot vai dzēst, mēs varam tieši nospiest pogu, kas atrodas blakus pogai Meklēt, palielināmā stikla ikonai.
  • Kad mēs izvēlamies pogu Emocijzīme Taustiņi parādīsies arī uz tastatūras. Uzlīmes ko esam izveidojuši no mūsu fotoattēliem un Memoji. Mums vairs nebūs jāpārvietojas pa dažādām sadaļām, lai redzētu vienu vai otru, tagad tās visas parādās vienā sadaļā.
  • Jauns Dinamiskas tapetes kas maina krāsu visas dienas garumā un atkarībā no gaišā vai tumšā režīma. Mums nebūs jāizvēlas starp dažādām oficiālā iOS 18 fona krāsām, visas dienas garumā krāsas mainīsies automātiski.
  • Jauns interfeiss, lai kontrolētu lukturītismainot gaismas intensitāti un fokusu, padarot to vairāk fokusētu uz punktu vai vairāk izkliedētu daudz intuitīvākā veidā.

Ja ir kādas izmaiņas, kuras esat atklājis un kuras mēs neesam minējuši, varat ar tām dalīties komentāros.