Visas šīs vietējās lietotnes saņems jaunas AI funkcijas operētājsistēmā iOS 18

Tims Kuks, Apple izpilddirektors, atsakās no sīkām norādēm par visām ģeneratīvajām AI funkcijām, ko viņi plāno Cupertino. Visticamāk, ka nākamās nedēļas iPad pasākumā Apple komanda sniegs ieskatu daudzsološajā AI nākotnē un tāpēc būs priekšskatījums tam, ko mēs redzēsim sīkāk WWDC24. Tomēr no MacRumors un, pateicoties pēdējo mēnešu informācijai, viņi ir vadījuši visas izmaiņas, ko varētu veikt vietējās iOS 18 lietotnes, integrējot dažas mākslīgā intelekta funkcijas. Mēs jums visu pastāstīsim tālāk.

AI sasniegumi, kas sasniegs gandrīz visas iOS 18 vietējās lietotnes

Kamēr sarunas starp Apple ar OpenAI un Google turpina ritēt pilnā sparā, lai ieviestu savus mākslīgā intelekta pakalpojumus iOS un pārējās Apple operētājsistēmās, Cupertino viņi turpina darbu pie nākamajiem lielajiem atjauninājumiem, par kuriem mēs uzzināsim WWDC24. Šajā gadījumā mēs koncentrēsimies uz iOS 18, lai gan mēs jau zinām, ka daudzas no jaunajām funkcijām būs arī iPadOS 18. Kā jau teicām, MacRumors ir sagatavojis sarakstu ar 15 vietējās lietojumprogrammas, kas sniegtu jaunas iespējas saistībā ar mākslīgā intelekta funkciju integrāciju. Apskatīsim:

 • Apple iWork Suite: Tās ir biroja programmas Keynote, Numbers un Pages. Lai tie būtu līdzvērtīgi citiem AI, piemēram, Microsoft Office Copilot, Apple ir jāpieliek visas pūles un jānodrošina lietotājam noderīgi un kvalitatīvi rīki operētājsistēmā iOS 18. Acīmredzot viņi plāno iekļaut jaunas ģeneratīvas AI funkcijas. uz Varat automātiski izveidot slaidus, rakstīt ātrāk un izstrādāt formulas, kad ierakstāt tekstu programmā Numbers.
 • Safari: Tas neapšaubāmi ir vēl viens no iOS 18 pamatpīlāriem un stimuls, ko Apple vēlas dot meklējumiem, pateicoties AI. Saskaņā ar teikto, visticamāk, Apple ieviesīs jauns navigācijas palīgs Iespējams, varēsit apkopot tīmekļa lapas, rakstīt svarīgāko vai ieskicēt svarīgāko. Viens no galvenajiem punktiem Apple sarunās ar Google un OpenAI ir šāds. Paredzama arī iespējamā funkcija, kas ļaus noņemt tīmekļa saskarnes elementus, lai koncentrētos uz tekstu un/vai citu atbilstošu saturu tīmeklī.
 • Īsceļi: Šī sarežģītā un pilnīga lietojumprogramma varētu gūt labumu arī no ģeneratīvā AI. Pateicoties vienkāršai komandai, īsinājumtaustiņi var ģenerēt savu darbplūsmu, neieguldot laiku, lai izveidotu saīsni pēc mūsu vēlmēm.
 • Pasts, fotoattēli un fitness: Gurmanam ir bijusi informācija, ka šīs vietējās iOS 18 lietotnes Viņiem tiks veikta pilnīga renovācija bet neviens no jaunumiem vēl nav parādījies. Būtu loģiski, ka varētu pārraudzīt visu informāciju, lai sniegtu vairāk satura lokāli strādājošam AI, lai tas varētu uzzināt vairāk par lietotāju
 • Apple Music: Jaunu funkciju parādīšanās, lai automātiski ģenerētu atskaņošanas sarakstus, varētu nonākt operētājsistēmā iOS 18.
 • Brīvā formā: Apple sadarbības audekla lietotne varētu gūt labumu arī no jaunām funkcijām, piemēram, jaunas opcijas ainas, kas ļautu norobežot sadaļas bezgalīgajā audeklā un labāk strukturēt saturu.
 • Kalendārs: Apple varētu apvienot lietotnes Kalendārs un Atgādinājumi. Ceļš joprojām nav zināms, taču būtu loģiski domāt, ka atgādinājumi ir tikai vēl viens elements, ko pievienot mūsu ikdienai, un lietotņu izmantošana atsevišķi būtu mazāka nekā tad, ja abas lietotnes būtu apvienotas vienā.
 • Kalkulators: Tālu no AI ieviešanas vai vismaz tā mēs uzskatām, Apple beidzot varētu iekļaut iPadOS 18 programmā Calculator ar jaunām funkcijām arī operētājsistēmām iOS 18 un macOS 15. Šim nolūkam viņi izmantotu AI, kas spēj veikt sarežģītākus aprēķinus ar integrāciju. ar lietotni Notes.
 • Atzīmes: Matemātiskais apzīmējums no kalkulatora sasniegtu lietotni Notes, kā to pašlaik atļauj dažas App Store lietotnes. Klīst arī baumas par iespēju ierakstīt balss piezīmes tieši no Notes.
 • Veselība: Tāpat kā citās vietējās lietotnēs, šajā lietotnē ir sagaidāmas lielas izmaiņas ar jaunām funkcijām, ko nodrošina AI, taču līdz šim nav sniegta atbilstoša informācija.
 • Apple Maps: iOS 18 varētu ietvert divas galvenās jaunas funkcijas: topogrāfiskās kartes un pielāgotus maršrutus.
 • Ziņojumi: Visbeidzot, ziņojumapmaiņas lietotņu savietojamība varētu sasniegt ziņojumus, pateicoties RCS atbalstam. Turklāt saistībā ar mākslīgo intelektu Apple varētu izmantot šo tehnoloģiju, lai automātiski pabeigtu atbildes vai nodrošinātu automātiskas atbildes, pamatojoties uz dažādu ziņojumu saturu.