Viens UI 6.1 atjauninājums pieejams Galaxy S22 un S21 ASV

Samsung ir izlaidis savu One UI 6.1 atjauninājumu Galaxy S22 un Galaxy S21 sērijām ASV. Ar šo atjauninājumu abās vadošajās grupās tiek iegūtas vairākas jaunas funkcijas un uzlabojumi, tostarp dažas AI funkcijas no Galaxy S24 sērijas. Ierīces starptautiskajos tirgos jau saņēmušas jauno One UI versiju.

Galaxy S22 un S21 saņem Samsung One UI 6.1 atjauninājumu ASV

Galaxy S24 sērijā debitēja viens UI 6.1. Pamatojoties uz Android 14, atjauninājums ieviesa daudz AI funkciju Samsung vadošajos viedtālruņos. Uzņēmums solīja ieviest jaunās funkcijas vecākiem modeļiem atkarībā no to saderības. Marta beigās tas atjaunināja visus piemērotos 2023. gada flagmaņus uz One UI 6.1.

Samsung 2022. un 2021. gada vadošās ierīces sāka saņemt lielo atjauninājumu maija sākumā. Pēc sākotnējās ieviešanas Dienvidkorejā uzņēmums vakar to paplašināja uz Eiropu. Netērēja laiku, ieviešot One UI 6.1 Galaxy S22 Galaxy S21 tālruņu ASV versijās. Gan mobilo sakaru operatora bloķētie, gan atbloķētie ierīču varianti saņem atjauninājumu.

Jaunie Galaxy S22 sērijas programmaparatūras versijas numuri ir S90*USQU4EXE1 (bloķēts) un S90*U1UEU4EXE1 (atslēgts). Tie ir paredzēti Galaxy S21 sērijai G99*USQUAGXDE un G99*U1UEUAGXDE, attiecīgi. Samsung joprojām saglabā tālruņus aprīļa drošības ielāpu, lai gan tas jau ir izlaidis maija ielāpu. Tomēr mēs nesūdzamies. Šajā atjauninājumā ir daudz ko gaidīt.

Galaxy S22 sērija iegūst vairāk AI funkciju nekā Galaxy S21. 2022. gada flagmaņi piedāvā pakalpojumu Circle to Search, Live Translate (zvaniem), Chat Assist (Samsung Messages), AI Interpreter, Note Assist (Samsung Notes), balss ierakstu transkripciju un tulkošanu, ģeneratīvo rediģēšanu (galerijā), un vēl. 2021. gada klāsts tikai iegūst Circle to Search.

One UI 6.1 ir vairāk izmaiņu, nevis tikai AI funkcijas. Galaxy S21 sērijai tiek uzlabota akumulatora aizsardzība, iespēja pārvietot objektus no viena attēla uz citu, kā arī citi uzlabojumi. Ja izmantojat kādu no šīm ierīcēm ASV, uzmanieties, lai tuvākajās dienās tiks nodrošināts liels atjauninājums. Atjauninājumus varat pārbaudīt lietotnes Iestatījumi izvēlnē Programmatūras atjaunināšana.

Drīzumā vajadzētu sekot maija drošības ielāpam

Samsung drīzumā varētu ieviest maija drošības ielāpu Galaxy S22 un Galaxy S21 sērijām. Jaunākais drošības laidiens pašlaik ir pieejams tikai Galaxy S24 sērijai. Tas nodrošina vairāk nekā 55 ievainojamības ielāpus, tostarp vismaz trīs kritiskus Android OS labojumus. Mēs jums paziņosim, kad Samsung nosūtīs to citām Galaxy ierīcēm.