Viens lietotāja interfeiss 6.1 pieejams arī Galaxy Z Fold 4 un Flip 4 ASV

Šķiet, ka Samsung steidzas pabeigt One UI 6.1 izlaišanu. Pēc atjauninājuma paplašināšanas Eiropā uzņēmums to strauji ienes ASV. Tā nesen izlaida Galaxy S22 un Galaxy S21 sērijas atjauninājumus štatā. Arī Galaxy Z Fold 4 un Galaxy Z Flip 4 ASV versijas izmanto One UI 6.1.

Galaxy Z Fold 4 un Flip 4 saņem One UI 6.1 ASV

Galaxy Z Fold 4 un Galaxy Z Flip 4 sāka saņemt Android 14 balstītu One UI 6.1 atjauninājumu maija sākumā. Tāpat kā lielākā daļa citu ierīču, Samsung sāka izplatīšanu savā dzimtenē Dienvidkorejā. Vakar tas atnesa atjauninājumu Eiropā un ātri paplašināja to arī ASV. Viens lietotāja interfeiss 6.1 tiek plaši izplatīts gan ar nesēju bloķētajiem, gan atbloķētajiem salokāmā dueta variantiem.

Galaxy Z Fold 4 lietotājiem atjauninājums nodrošina programmaparatūras būvējuma numuru F936USQU4FXE3 (bloķēts) vai F936U1UEU4FXE3 (atslēgts). Tas ir F721USQU4FXE3 bloķētajam Galaxy Z Flip 4. Ierīces saņem milzīgas OTA (pa gaisu) paketes, kas sver vairākus gigabaitus (GB). Galu galā viņi izmanto vairākas AI funkcijas un citus Galaxy S24 sērijas uzlabojumus.

Tie ietver loku meklēšanai, tiešsaistes tulkotāju, tērzēšanas palīgu, tulku, piezīmju palīgu, atšifrējuma palīgu, pārlūkošanas palīgu, ģeneratīvo rediģēšanu, ģeneratīvo fona attēlu, uzlabotu akumulatora aizsardzību un daudz ko citu. Tas ir milzīgs atjauninājums salokāmajam duetam. Samsung ir saglabājis dažas mākslīgā intelekta funkcijas, kas ir ekskluzīvas savam jaunākajam flagmanim, taču lielāko daļu no tām ir pārlicis vecākām ierīcēm, tostarp Galaxy Z Fold 4 un Galaxy Z Flip 4.

Interesanti, ka Korejas uzņēmums nepievienoja maija drošības ielāpu ar One UI 6.1 atjauninājumu šīm salokāmajām ierīcēm. Tie paliek uz aprīļa plākstera. Samsung jau ir izlaidis jaunāko drošības atjauninājumu Galaxy S24 sērijai. Uzņēmums to var izplatīt Galaxy Z Fold 4 un Galaxy Z Flip 4 ar atsevišķu atjauninājumu tuvāko nedēļu laikā. Mēs jums paziņosim, kad tas pienāks.

Samsung 2021. gada salokāmie tālruņi drīz saņems šo atjauninājumu

Viens lietotāja interfeiss 6.1 drīzumā tiks izlaists Galaxy Z Fold 3 un Galaxy Z Flip 3 ASV. 2021. gada salokāmās ierīces jau ir saņēmušas atjauninājumu Dienvidkorejā un Eiropā. Globālā izlaišana varētu būt tepat aiz stūra. Samsung arī drīzumā sāks ieviest maija drošības ielāpu vairāk piemērotām ierīcēm visā pasaulē. Šomēnes drošības atjauninājums izlabo 55 ievainojamības, no kurām vismaz trīs ir kritiskas problēmas.