Vai Rabbit R1, kas darbojas tālrunī, pierāda, ka tā ir tikai Android lietotne?

Rabbit R1 varētu būt tikai Android lietotne, kurai nav nepieciešama īpaša, atsevišķa aparatūra. Šī hipotēze varētu būt patiesa pēc tam, kad Rabbit R1 Gen AI pieredze tika iesaiņota kā Android lietotne (APK) un instalēta Android viedtālrunī.

Vai Rabbit R1 ir tikai Android lietotne?

Pāris uzņēmumi ir mēģinājuši pozicionēt savas ierīces kā vienkāršu veidu, kā piekļūt un izmantot ģeneratīvo mākslīgo intelektu (Gen AI). Humane AI pin un Rabbit R1 ir atsevišķi produkti, kas piedāvā saziņu ar mākoņa bāzes Gen AI.

Rabbit R1 ir saņēmuši dažādas atsauksmes kopš tā izlaišanas pirms dažām dienām. Lai gan tā ir viena no pirmajām iterācijām, bija daudz problēmu, atklāja vairāki recenzenti. Dažas no izplatītākajām sūdzībām ietvēra akumulatora darbības laika ierobežojumus, ierobežotas skārienekrāna vadīklas un programmatūras neatbilstības.

Vairāki sociālo mediju lietotāji ir prātojuši, kāpēc Rabbit R1 nevar būt vienkārša viedtālruņa lietotne. Galu galā Rabbit R1 ir skārienekrāns, kamera, mikrofons un akumulators. Rokas ierīce atbalsta bezvadu savienojumu, tāpat kā viedtālrunis. Šķiet, ka Rabbit R1 vienīgais atšķirīgais faktors ir ritināšanas ritenis un spilgtas krāsas korpuss. Mishaal Rahman pāri plkst Android iestāde mēģināja atbildēt uz jautājumu, ko daudzi uzdeva. Viņam izdevās instalēt APK (Android instalēšanas failu), ko sauc par “R1 Launcher”.

Programma “Rabbit R1 Android Launcher” galu galā atpazina tālruņa T-Mobile SIM karti. Tā izmantoja tālruņa skaļuma pogu kā speciālās aparatūras sānu pogu. Lietotne pat ļāva Rahmanam izveidot “truša cauruma” kontu.

Runājot par faktisko veiktspēju, lietotne R1 Launcher pat atbloķēja iestatījumu izvēlni. Visbeidzot, AI balss palīgs strādāja, kā paredzēts.

Tas būtībā nozīmē, ka visa Rabbit r1 Gen AI pieredze tika replicēta kā Android lietotne. Un Gen AI strādāja bez īpašas aparatūras nepieciešamības.

Rabbit R1 veidotāji noraida R1 palaidēja Android lietotni kā emulatoru

Rabbit, uzņēmums aiz aparatūras, būtībā ir atzinis, ka Rabbit R1 ierīce ir balstīta uz ļoti pielāgotu Android OS versiju, ko sauc par AOSP (Android Open Source Project).

“Rabbit r1 nav Android lietotne. Mēs zinām, ka pastāv daži neoficiāli trusis OS lietotņu/vietņu emulatori. Mēs saprotam aizraušanos, ka cilvēkiem ir jāizbauda mūsu AI un LAM, nevis jāgaida, kad viņu r1 ieradīsies. Tomēr, lai novērstu jebkādus pārpratumus un labotu ierakstu, trušu OS un LAM darbojas mākonī ar īpaši pielāgotām AOSP un zemāka līmeņa programmaparatūras modifikācijām, tāpēc vietējais sāknēšanas APK bez atbilstošiem OS un Cloud galapunktiem nevarēs. lai piekļūtu mūsu pakalpojumam. Rabbit OS ir pielāgota r1, un mēs neatbalstām trešo pušu klientus. Pēc šodienas OTA mēs ieviesām vairākus mākoņa verifikācijas uzlabojumus, lai apstiprinātu ierīces/klienta pieprasījumus. Mēs paturam visas tiesības uz jebkādām ļaunprātīgām un nelikumīgām kiberdrošības darbībām attiecībā uz mūsu pakalpojumiem.

Vai Gen AI sīkrīki ir jaunums?

Viedtālruņiem ir visa aparatūra, kas nepieciešama Gen AI atbalstam. Šajos portatīvajos datoros ir daudz vairāk un tie ātri un efektīvi veic vairākus citus uzdevumus.

Daži Gen AI sīkrīku veidotāji un entuziasti apgalvo, ka viedtālruņi novērš uzmanību. Gen AI sīkrīki ir daudz vienkāršāki, un tiem ir mazāk traucēkļu. Tas ļauj lietotājiem turpināt darbu ar Gen AI, neiedziļinoties lietotņu pasaulē un, iespējams, netērējot stundas.

Šiem argumentiem, kas atbalsta īpašu Gen AI aparatūru, ir zināma jēga. Tomēr Gen AI sīkrīki prasa ievērojamas sākotnējās izmaksas par atsevišķu aparatūru. Pēc tam ir periodiskas abonēšanas maksas.

Turklāt šie sīkrīki joprojām ir daudz jāuzlabo. Visbeidzot, lietotājiem šīs ierīces būs jāuzlādē tāpat kā viedtālruņi.

Tas apgrūtina vēl vienas ierīces nēsāšanu. Lietojumprogramma var viegli darboties, kad tā tiek pavēlēta, un pēc tam pāriet fonā. Šķiet, ka Rabbit R1 ir tieši tāds, taču radītāji uzskatīja, ka ir nepieciešama īpaša ierīce.