TVOS 18 beta 3 sniedz informāciju par Apple skārienekrāna HomePod

Lielu daļu 2024. gada mēs esam runājuši par iespējamu jaunu Apple produktu, kas būtu Apple TV un HomePod ar skārienekrānu hibrīds. Faktiski pagājušajā nedēļā mēs ziņojām, ka Apple operētājsistēmās tika atrasti koda fragmenti Mājas piederumi ar A18 mikroshēmu, kas varētu būt jauns uzņēmuma apzīmējums šim jaunajam produktam. Šodien veicam vēl vienu lēcienu un TvOS 18 beta 3. versijā ir atklāta saskarne ar nosaukumu PlasterBoard kas varētu būt tas, kuram būtu šī iespējamā HomePod skārienekrāns ar skārienekrānu. Mēs jums visu pastāstīsim tālāk.

HomePod ar skārienekrānu tuvāk nekā jebkad agrāk

Amerikāņu medijs 9to5mac ir atbildīgs par visa jaunā tvOS 18 beta 3 pirmkoda nojaukšanu, kas arī tika palaists pagājušajā pirmdienā kopā ar pārējām operētājsistēmām, piemēram, iOS 18 vai iPadOS 18. Daļa no šī avota kodu, Viņš ir atklājis saskarne ar nosaukumu “PlasterBoard”, jēdziens, kas līdzīgs iOS 18 izmantotajam, piemēram, SpringBoard vai PineBoard tvOS, kas ir tikai operētājsistēmas galvenais ekrāns, kurā atrodas lietotnes un kurā lietotājs var mijiedarboties tieši.

Acīmredzot šī saskarne būtu ļoti maz attīstīta un Tas varētu būt bloķēšanas ekrāns ar skārienpaliktni, lai ievadītu piekļuves kodus. Nebūtu pārsteidzoši, ja Apple šim šķietamajam HomePod ar skārienekrānu apstrādā vairākus nākotnes jauno produktu prototipus, taču šobrīd nav neviena produkta, kura interfeiss atbilstu šim, ko viņi nodēvējuši par PlasterBoard. Faktiski pašreizējā HomePod atbalsta tikai vienkāršas žestu vadīklas, bez šāda kalibra skārienekrāna mijiedarbības.

Mēs redzēsim, vai šis atradums kaut kur nonāks, vai arī Apple vienkārši spēlējas ar mums vai ar visiem prototipiem, kas viņiem šobrīd ir testēšanā.