Threads iegūst slēpto vārdu rīku, lai filtrētu aizskarošu saturu

Meta ir uzlabojusi un pievienojusi jaunas funkcijas Threads (tā Twitter klons) kopš tā palaišanas pagājušā gada jūnijā. Jaunākā funkcija, kas ļauj sasniegt platformu no Instagram, ir rīks Hidden Words. Šī funkcija automātiski filtrēs jūsu plūsmās aizskarošu saturu.

Jaunā funkcija ir parādījusies tikai dažas stundas pēc tam, kad platforma sasniedza vairāk nekā 150 miljonus aktīvo lietotāju mēnesī. Uzņēmums šo varoņdarbu ir sasniedzis mazāk nekā gada laikā kopš tā dibināšanas, apsteidzot X/Twitter ASV.

Threads slēpto vārdu rīks automātiski filtrēs potenciāli aizskarošus vārdus

Ziņojumā Threads Instagram vadītājs Adams Mosseri paziņoja, ka funkcija Hidden Words var automātiski noņemt aizskarošu saturu. Tas attieksies gan uz jūsu plūsmām “Seko”, gan “Jums” platformā. Turklāt tas filtrēs meklēšanas rezultātus, profilus un atbildes uz jūsu ziņām, kurās ir aizvainojoši vārdi. Iepriekš slēpto vārdu rīks tika lietots tikai atbildēm vietnē Threads.

Pavedieni Slēptie vārdi

Ir vērts pieminēt, ka lietotāji Threads iestatījumiem var pievienot savus konkrētus vārdus, frāzes vai emocijzīmes. Tādā veidā viņi var radīt plašāku tīklu pār aizskarošu saturu, ko platforma filtrē. Uzņēmums ir minējis, ka lietotāji jebkurā laikā var ieslēgt vai izslēgt slēptos vārdus. Meta Instagram pirmo reizi sāka ļaut lietotājiem filtrēt aizskarošus vārdus no komentāriem 2016. gadā.

Threads arī pārbauda iespēju izslēgt paziņojumus par mijiedarbību ar ziņām

Mosseri arī atklāja, ka Threads pārbauda iespēju izslēgt paziņojumus par mijiedarbību ar jūsu ziņām. Jūs varēsiet ieslēgt/izslēgt paziņojumus, nospiežot zvana pogu ziņas augšējā labajā stūrī. Turklāt zīmols pievienos jaunu funkciju, kas ļaus jums izvēlēties, kurš var citēt jūsu ziņas. Tas ļaus jums pašam atsaukt šīs ziņas. Visas trīs jaunās funkcijas tuvākajās dienās būs pieejamas visiem Threads lietotājiem visā pasaulē.

Drīzumā pakalpojumā Threads būs pieejamas citas funkcijas

Papildus šīm funkcijām, Threads pievienos funkcionalitāti, kas ļaus lietotājiem notīrīt savus laika grafikus jaunā veidā. Šī funkcija pašlaik tiek testēta, un tā ļaus lietotājiem manuāli arhivēt atsevišķas ziņas. Lietotāji varēs arī automātiski paslēpt noteiktas ziņas pēc noteikta laika. Uzņēmums arī testē hronoloģisko meklēšanas rezultātu funkciju. Šī šobrīd ir viena no visvairāk pieprasītajām funkcijām Threads kopienā.