Sony atklāj Xperia 1 VI un Xperia 10 VI izlaišanas datumu

Sony ir tikko atklāja savu gaidāmo viedtālruņu palaišanas datumu, Xperia 1 VI un Xperia 10 VI. Šīs ir attiecīgi uzņēmuma gaidāmās vadošās un vidējās klases ierīces.

Ir oficiāli paziņots Sony Xperia 1 VI izlaišanas datums

Pavisam nesen esam kopīgojuši daudz abu tālruņu attēlu. To sakot, abas ierīces kļūs oficiālas 15. maijā. Pasākums notiks plkst. 16:00 pēc Japānas laikakas nozīmē 9:00 CET / 8:00 BST / 3:00 EST / pusnakts PST.

Sony Xperia 1 VI palaišanas paziņojums 3

Sony, izmantojot savus sociālo mediju kontus, paziņoja, ka pasākums tiks straumēts tiešraidē, izmantojot SonyXperia YouTube kanālu. Pasākums, iespējams, notiek Japānā, lai gan uzņēmums to neteica. Ņemot vērā, ka ir minēts “Japānas laiks” un Sony atrodas Japānā… tā, iespējams, ir pasākuma norises vieta.

Tas joprojām ir nedaudz agrs, taču Sony jau ir kopīgojis tiešraides saiti. Tas ir iegults zem raksta, ja jums vajadzētu to izsekot 15. maijā.

Jaunā ierīce būs platāka nekā Xperia 1 V

Ņemot to vērā, Sony Xperia 1 VI dizaina ziņā būs līdzīgs tā priekšgājējam ar vienu būtisku izmaiņu. Tas nebūs tik šaurs kā Xperia 1 V. Sony maina ierīces displeja malu attiecību.

Tomēr tam joprojām būs plakanas malas un plakans displejs. Sony arī pieturas pie nedaudz biezākā augšējā un apakšējā rāmja, lai izvairītos no jebkāda veida displeja caurumu izmantošanas.

Xperia 1 VI darbinās Snapdragon 8 Gen 3 procesors, kas ir labākais Qualcomm piedāvājums. Mēs sagaidām, ka tālrunis piedāvās arī LPDDR5X RAM un UFS 4.0 zibatmiņu.

Tālruņa aizmugurē būs iekļautas trīs kameras. Ierīce ietvers uzlabotu telefoto šāvēju (85-170 mm objektīvs) ar tālummaiņas iespēju līdz pat 7x. Piedāvājumā būs arī galvenā kamera un īpaši platās platuma vienības.

Tiek ziņots, ka jaunais šī viedtālruņa displejs būs 1,5 reizes spilgtāks, savukārt tā atsvaidzes intensitāte būs adaptīva un palielināsies līdz 120 Hz. Paredzams 5000 mAh akumulators, taču ar uzlabotu akumulatora darbības laiku. Operētājsistēma Android 14 būs iepriekš instalēta abās ierīcēs.