Šodien varat iegādāties Ring Video Doorbell tikai par USD 55!

Video durvju zvani ir lielisks produkts jūsu mājās. Iespēja redzēt, kas atrodas pie jūsu durvīm, saņemt paziņojumu, kad saņemat sūtījumu, un vēl daudz vairāk. Un šodien Amazon padara ienākšanas barjeru vēl lētāku, jo Ring Video Doorbell maksā tikai 54,99 USD. Amazon šeit ir atlaidis 45 $ no parastās cenas.

Amazon pieder Ring, kas padara Ring Video Doorbell labi saderīgu ar Alexa ekosistēmu. Izmantojot Alexa, varat atvērt video straumi no sava Ring Video Doorbell citās ierīcēs, piemēram, Fire TV, Fire Tablet vai Echo Show. Tas var arī pateikt, kad kāds atrodas pie durvīm, kā arī kad tiek piegādātas pakas.

Šis konkrētais durvju zvans var ierakstīt 1080p HD video, nodrošinot izcilu un izteiksmīgu attēla kvalitāti. Ir arī divvirzienu audio. Tātad jūs varat atvērt durvis pat tad, kad neesat mājās, un pateikt FedEx, lai tas noliek iepakojumu zem stādīšanas vai kaut ko citu, lai to paslēptu no lieveņa pirātiem. Protams, jūs varat arī to izmantot, lai noķertu tos lieveņa pirātus.

Durvju zvans spēj ierakstīt visas jūsu mājas tuvumā esošās personas kustības. Un tas tiks uzglabāts dažas dienas. Tomēr, ja maksājat par Ring Protect, varat saglabāt un kopīgot videoklipus un fotoattēlus no sava Ring Video durvju zvana. Tas maksā tikai USD 3,99 mēnesī par ierīci, vai, ja jums ir vairākas ierīces, varat saņemt 10 USD plānu, lai segtu tās visas. Vislabāk ir, ja jums ir vairāk nekā trīs produkti.

Visbeidzot, akumulatora darbības laiks. Ring Video Doorbell akumulatora darbības laiks ir diezgan subjektīvs. Tas ir atkarīgs no jūsu mājas trafika, iestatījumiem un daudz ko citu. Bet man tas parasti ilgst apmēram mēnesi, atkarībā no maksas. Pateicoties ātrās atbrīvošanas akumulatora funkcijai, gredzens padara to diezgan vienkāršu nomaiņu. Varat arī iegādāties papildu baterijas un uzreiz ievietot jaunu.

Jau šodien varat iegādāties Ring Video Doorbell no Amazon.