Šis ir jaunais dinamiskais fona attēls, kas pieejams operētājsistēmas iOS 18 beta 3

Šī nedēļa bija beta nedēļa, un tā arī bija. Pirms dažām dienām Apple palaida iOS 18 beta 3. versiju, un mēs jums pastāstījām visu informāciju videoklipā, kas tika publicēts dažas stundas pēc palaišanas. Viens no galvenajiem šīs jaunās beta versijas jaunumiem ir ar jauno iOS 18 tumšo režīmu saderīgo lietojumprogrammu ikonu skaita palielināšanās, kā arī izmaiņas zibspuldzes animācijā. Vēl viens jaunums, kas nav ticis nepamanīts, ir jauna dinamiska fona tapete, kas maina krāsu visas dienas garumā, līdzīga tai, kas mums ir operētājsistēmā macOS, kas mainās atkarībā no laika.

Apple pievieno dinamisku fona attēlu operētājsistēmā iOS 18

Kā redzējām iOS 18 pirmajā izstrādātāja beta versijā, Apple ir padarījusi pieejamu lietotājiem četras jaunas tapetes, tāpat kā katru reizi, kad tiek izlaista jauna operētājsistēma. Tomēr Apple vēlējās spert soli tālāk un izveidot piekto fondu, ko tas nosaucis par “Dinatico”. Un pats vārds to saka, tā ir tapete, kuras krāsas mainās visu dienu.

Dažādās izmaiņas ietver iOS 18 ieviestās jaunās krāsas: dzeltenā, rozā, purpursarkanā un debeszilā, kā arī to variācijas un kombinācijas. Izstrādātāji Viņi vēl nav atraduši, kas ir tā dinamika, kas ļauj mainīt dizainu un krāsas starp vienu un otru, jo dinamiskas tapetes gadījumā macOS dizains ir diennakts laiks.

Tātad, kā Luiss jums teica kādu citu dienu savā rakstā, ja neesat izlēmis vai jums patīk visas iOS 18 pieejamās krāsas, varat izvēlēties šo jauno dinamisko fona attēlu, lai visas dienas garumā mainītu fonu.