Šīs ir interesantākās jaunās iPadOS 18 funkcijas

iPadOS 18 ir nobriedis, tagad ir otrā beta versija un pamazām tiek pievienotas arvien labākas funkcijas, kas lietotājiem ļaus izbaudīt nākamo Apple operētājsistēmas versiju vienam no tā zvaigžņu produktiem, iPad.

Atklājiet kopā ar mums interesantākās slēptās iPadOS 18 detaļas un to, kā tās var palīdzēt uzlabot jūsu iPad produktivitāti.

Kā vienmēr, esam nolēmuši šo interesanto rakstu papildināt ar video mūsu kanālā. Youtube, Tāpēc nepalaidiet garām iespēju atklāt visas šīs jaunās lietas, atrodoties ceļā, vai jūs to palaidīsit garām?

Es negrasos to tieši pieminēt Apple Intelligencegalvenokārt tāpēc, ka šis ir vissvarīgākais Apple emuārs spāņu valodā, tāpēc es secinu, ka mūsu lasītāji galvenokārt runā spāņu valodā, kas nav saderīga ar Apple Intelligence, un tā nebūs arī vidējā termiņā.

Piezīmju lietotne aug

Likās, ka šī lietojumprogramma tiks izstumta līdz ar Freeforms ienākšanu, tomēr Apple turpina strādāt pie tā, lai Notes aplikācija būtu daudzpusīgāka un funkcionālāka. Šajā gadījumā sistēma gudra rakstīšana Tas aicinās jūs biežāk izmantot Apple Pencil. Rakstot ar roku, tiks atjaunots jūsu burtu stils no jūsu piezīmēm, tāpēc teksti būs skaidri un viegli lasāmi ar labojumu, ko iPadOS 18 veiks iekšēji.

Turklāt, Tagad varat arī ielīmēt rakstīto tekstu ar roku rakstītā piezīmē, ātri labot pareizrakstību un pieskarties, lai vilktu un rediģētu savu tekstu. pat dzēst to tieši.

No otras puses, vēl viena no pārsteidzošākajām Notes lietojumprogrammas funkcijām ir tā, ka mēs varēsim ierakstīt audio, un reāllaikā tiks ģenerēta transkripcija, kuru varēsim rediģēt, lai mainītu tekstu.

Tāpat mēs varēsim izmantot jaunās funkcionalitātes priekšrocības izcelts lai atlasītu izceltos tekstus, pat izveidojot nolaižamās sadaļas un slēpto tekstu.

Beidzot kalkulators

Lietojumprogramma Kalkulators nekad nebija pieejama iPad ierīcē, un tam, šķiet, nebija jēgas vai iemesla. Nu, tagad Apple ir vēlējies kompensēt saviem lietotājiem, izveidojot neticamāko kalkulatora lietojumprogrammu, kādu mēs varējām iedomāties.

Tagad mēs varam atrisināt matemātiskas izteiksmes, piešķirt mainīgos un pat izveidot grafikus, izmantojot mūsu Apple Pencil. Jūs vienkārši pasakiet tai, ko vēlaties aprēķināt, un tas to darīs automātiski.

Ekrānuzņēmums

Turklāt šim kalkulatoram ir pamatfunkcija un zinātniska funkcija, kas ir pilnībā pārveidota iPad lielajam ekrānam, ļaujot mums piekļūt aprēķinu vēsture un vienību konvertēšana.

Vairāk pielāgošanas un jauns vadības centrs

Jūs labi zināt, ka iPhone ir saņēmis papildu pielāgošanas slāni ar iOS 18, tas acīmredzami ir sasniedzis iPad, jo citādi nevarētu būt. Šajā ziņā es ignorēšu krāsu apvienošanu, ko esam redzējuši sociālajos tīklos, un runāšu tieši par to, ka mēs vienā mirklī varēsim piekļūt un mainīt vadības centru.

Tagad mēs varam redzēt izlases pilnās krāsās, taču mēs piekļūstam arī vēl trim cilnēm, kas veltītas multivides saturam, Apple HomeKit un savienojamībai. Ne tikai izlases ir rediģējamas, bet arī varēsim mainīt to logrīku izmēru un izkārtojumu, kuriem mums ir piekļuve no vadības centra.

Vadības centrs tagad ir noderīgāks nekā jebkad agrāk, un tas atspoguļojas faktā, ka tas ietaupīs laiku, izmantojot iPad, uzlabojot mūsu produktivitāti.

Vairāk fotoattēlu un vairāk ziņojumu

Lietojumprogramma Photos pārmanto iOS 18 jaunās iespējas, proti, bibliotēka tiks sakārtota, izmantojot automātiskās kolekcijas, kur redzēsim piem. Ceļojumi, cilvēki un mājdzīvnieki. Turklāt mums būs jauna sadaļa Piedāvātās kolekcijas, kas vienkāršos tās izmantošanu. No otras puses, slīdot pa labi pa režģi, mēs piekļūsim jaunajam karuselim, kas plakātu režīmā izcels tikai labāko saturu.

iPadOS

Savukārt lietojumprogramma Ziņas saņem iespēju rosināt sarunas izmantojot nelielu mijiedarbību ziņojuma lodziņā, lai lasītu. Uz saņemto saturu varēsim reaģēt ar visām pieejamajām emocijzīmēm un pat Plānojiet ziņojumus, izmantojot jauno sistēmu “Sūtīt vēlāk”.

Spēles režīms

IPad ir pietiekami daudz jaudas daudzām lietojumprogrammām un spēlēm, īpaši tā “Pro” versijās vai ar Apple Silicon procesoru. Šī iemesla dēļ Apple ir integrējis spēles režīmu, kas samazinās fona darbība, saglabājot pēc iespējas augstāku kadru ātrumu.

No savas puses šis Spēles režīms samazina latentumu audio un ļauj bezvadu kontrolieriem, piemēram, PlayStation DualSense, reaģēt ātrāk, ja iespējams.

Paroles un Safari lietotne

Apple beidzot noliek malā Keychain, turpinot izveidot savu paroļu pārvaldības lietojumprogrammu, kas, kā tas nevarētu būt citādi, tiek saukta Paroles. Tas ļaus mums izveidot paroles, pārbaudīt savu identitāti un saņemt drošības brīdinājumus. Tas vienlīdz labi darbosies iPad, iPhone un Mac, tāpēc varētu teikt, ka tas lieliski iekļaujas Apple vidē.

Apple Intelligence privātums

Safari no savas puses veidos kopsavilkumus, izmantojot funkciju Highlights, kas ļaus mums ātrāk pārlūkot vietnes, neapgrūtinot mūs ar informāciju, kas mūs interesē maz vai neinteresē. Turklāt lasītājs ir pārveidots, tagad tas ir vienkāršāks un pievilcīgāks, piedāvājot satura rādītāju un detalizētu kopsavilkumu.

Jaunumu kopums

Mēs jums atstājam dažus citus jaunumus, kas, iespējams, nav tik interesanti, bet arī ievērojami atvieglo jūsu dzīvi:

  • Brīvā formā Tagad tas ļauj jums izveidot diagrammas un ainas, lai labāk sakārtotu, klasificētu un prezentētu mūsu saturu.
  • Dokumentu pārlūks ir pārveidots ar meklēšanas funkcijām.
  • Daudzas lietotnes ir pārveidojušas savu peldošo ciļņu joslu.
  • Tagad mēs varam izvēlēties, kuras kontaktpersonas kopīgot ar lietotnēm, lai vēl vairāk aizsargātu savu privātumu.
  • Pieteikums Iestatījumi Tas ir pārveidots, tagad ietver lietošanas instrukcijas un labāku lietotāja interfeisu.
  • Pieteikums Mājas tagad ļauj pievienot putekļsūcējus.
  • Viņš Kalendārs ļaus mums tieši pievienot saturu lietojumprogrammai Atgādinājumi.

Šīs ir mums interesantākās ziņas. Pastāstiet, kādas bija jūsu ziņas.