Siri pat ir aizmirsusi norādīt laiku. Tīra Apple stratēģija?

Tas, ka Siri šobrīd nav vismodernākais palīgs, ir fakts. Ja nesen aizmirsāt izrunāt dažus vārdus, kas satur burtu C zilbēs ar “ce” vai “ci”, Tikai pirms dažām dienām Siri pārstāja zināt, kā mums HomePod norādīt laiku. Sveiki, Siri, cik pulkstens? Kaut kas tik vienkāršs kā šis Siri mūs novirzīja uz iPhone, lai pārbaudītu pašreizējo laiku. Kaut kas, ko viņš jau bija darījis kopš tā palaišanas, tagad ir aizmirsts. Kļūda? Stulbums? arī… Apple stratēģija Siri nākamajam sejas uzlabošanai nākamajā mēnesī WWDC?

Esmu atradis dažus rezultātus tīmeklī. Es varu jums tos parādīt, ja jūs man jautāsiet vēlreiz no iPhone. Šī ir atbilde, ko Siri vienmēr ir sniegusi, kad mēs viņai uzdodam nedaudz sarežģītākus jautājumus, uz kuriem viņa nezina, kā sniegt vietējo atbildi. Tagad Siri to pat ir izdarījis, lai pateiktu mums laiku. Tomēr kopš tā laika tam ir atšķirības Ja mēs jautājām par laiku kādā vietā, Siri sniedza derīgu un normālu atbildi, nenorādot mūs uz iPhone.

Šķiet, ka viss liecina, ka problēma radās kļūda, kas Apple bija jāatrisina servera līmenī un tikmēr pietika pajautāt laiku savā atrašanās vietā, lai saņemtu pareizu atbildi. Tomēr šīs Siri kļūmes nedara neko vairāk, kā tikai liek cilvēkiem runāt par palīgu, tā kļūmēm, mazo informāciju, ko tas sniedz, un to, cik tas ir maz attīstīts salīdzinājumā ar citiem konkurentiem vai galvenajiem. tērzēšanas roboti AI. Tas var būt izdevīgi Apple un WWDC gaidāmajiem pasākumiem.

Bet kā Siri neveiksme būs izdevīga, lai Siri veiktu labu mārketingu? Vienkārši. Apple gatavo labu WWDC asistenta sejas korekciju, integrējot tajā AI. Ja Siri tagad nespēj norādīt laiku, runāt vai izpildīt HomeKit komandas, tiklīdz tas to dara, un papildus tam tai ir daudz vairāk iespēju nekā pašlaik, Siri sniegs daudz, par ko runāt un, lai labāk, par tā iespējām, par to, cik labi Apple ir veicies ar palīgu lai gan tas notika nedaudz vēlāk, kā tas ir mainījies no neveiksmēm muļķībās uz lielisku lietu izdarīšanu. Labs sejas pielāgošana Siri to vēl vairāk palielina lietotāju mentalitātes izmaiņas.

Tomēr ir atlicis ļoti maz, lai uzzinātu, vai Siri labāk izrunās “ce” vai “ci”, vai arī tas beidzot būs stabils, norādot laiku. WWDC ir tepat aiz stūra, un gaidīšana nekad nav bijusi tik aizraujoša kā šogad. Avanti, Apple.