Šeit ir nopludināts HMD atlanta attēls

HMD ir atvienojies no Nokia un atklājis dažus ļoti tipiska izskata vidējas klases tālruņus. lai gan mēs jau esam redzējuši vairākus HMD zīmolu tālruņus, joprojām parādās dažas pārsteiguma ierīces. Tagad mums ir nopludināts HMD atlanta attēls. Šis būs vidēja līmeņa modelis ar diezgan jauku displeju, pamatojoties uz informāciju.

Kā jūs, iespējams, zināt, HMD pārņēma Nokia tālruņu ražošanas licenci pirms vairākiem gadiem. Kopš tā laika tā ir cīnījusies, lai spodrinātu uzņēmuma aptraipīto zelta tēlu. Uzņēmums pēdējos gados ir izlaidis dažas cenas par pieņemamām cenām lēnā tempā. Tātad, HMD pārsteidza savu darbību un sāka strādāt pie saviem tālruņiem. Lai gan tas tā ir, HMD nesen ir izlaidusi dažus Nokia zīmola tālruņus.

Mēs saņēmām nopludinātu HMD atlanta attēlu

Šobrīd mums nevajadzētu gaidīt nekādus radikālus jaunus dizainus vai augstākās kvalitātes flagmaņus no HMD. Šobrīd Somijas uzņēmums joprojām koncentrējas uz zem 300 USD tirgus aizpildīšanu. Tādējādi šis tikko nopludinātais tālrunis neļaus jums slaistīties par specifikācijām.

Sākot ar displeju, izskatās, ka HMD Atlas tam būs 6,64 collu LCD displejs ar 1080p+ izšķirtspēju un 120 Hz atsvaidzes intensitāti. Tas nav pārsteidzoši, taču tas joprojām ir uzlabojums salīdzinājumā ar 720p+ izšķirtspēju citos tālruņos.

Ierīces barošanai mums ir Snapdragon 4 Gen 2. Tātad mēs nedomājam par lielu jaudu, taču tas joprojām nodrošina tai 5G savienojumu. Papildus tam ir 8 GB RAM un 128 GB iebūvētās atmiņas.

Akumulatoru nodaļā mēs redzam dažus iespaidīgus skaitļus. Šim tālrunim ir 5500 mAh akumulators. Tas ir par 10% vairāk nekā standarta 5000 mAh akumulatora jauda, ​​ko redzam lielākajā daļā tālruņu.

Pārejot uz kamerām, šim tālrunim varētu būt 48MP galvenā kamera ar f/1.8 diafragmu. Mēs sagaidām, ka tam būs pievienota 5MO īpaši plata kamera un dziļuma sensors. Priekšpusē mēs skatāmies uz 16 MP pašbildes kameru.

Visbeidzot, šim tālrunim varētu būt 3,5 mm austiņu ligzda, Micro SD kartes paplašinājums un Bluetooth 5.1 savienojums. Atlass varētu maksāt 239,99 ASV dolāri kad tas tiek palaists.