Samsung One UI 6.1 nonāk Galaxy Tab S8 sērijā ASV

Pēc Galaxy S22, Galaxy S21, Galaxy Z Fold 4 un Galaxy Z Flip 4 Samsung One UI 6.1 atjauninājums tiek ieviests Galaxy Tab S8 sērijā ASV. Jaunā One UI versija iepriekš tika izlaista Galaxy S23, Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5 un Galaxy Tab S9 sērijām. Galaxy Z Fold 3 un Galaxy Z Flip 3 to drīzumā vajadzētu iegūt.

Galaxy Tab S8 iegūst jaunas AI funkcijas ar One UI 6.1 ASV

Samsung One UI 6.1 atjauninājums ir milzīgs. Ieviests ar Galaxy S24 sēriju, tas cita starpā piedāvā vairākas jaunas AI funkcijas. Uzņēmums jau kopš marta beigām ir ieviesis jauno One UI versiju vecākiem modeļiem. Galaxy Tab S8 sērija ir jaunākā, kas pievienosies ballītei, un tuvākajās dienās ir gaidāms, ka pievienosies vēl dažas.

One UI 6.1 atjauninājums Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ un Galaxy Tab S8 Ultra ASV versijām tiek izlaists pakāpeniski, un tuvāko dienu laikā tam vajadzētu sasniegt visas atbilstošās ierīces visā valstī. Atjauninājumam ir versija CXE2 (pēdējās četras rakstzīmes). Tā kā tas ir nozīmīgs funkciju atjauninājums, OTA (over the air) pakotne ir milzīga un sver vairāk nekā divus gigabaitus (GB).

Ir daudz funkciju papildinājumu, ko parādīt. Samsung vadošie Android planšetdatori no 2022. gada sākuma izmanto lielāko daļu jauno AI funkciju, ko uzņēmums ieviesa ar Galaxy S24 sēriju. Viņi iegūst Circle to Search, uzlabotu zvanu un ziņojumu nepārtrauktību, tērzēšanas palīgu, tulku, piezīmju palīgu, pārlūkošanas palīgu, ģeneratīvo rediģēšanu, AI fona attēlus un daudz ko citu.

Īsi sakot, One UI 6.1 piedāvā daudzas jaunas funkcijas, ar kurām spēlēt. Jūsu Samsung planšetdators kļūst ievērojami produktīvāks nekā iepriekš. Jaunās AI funkcijas var palīdzēt veikt dažādus uzdevumus, piemēram, sakārtot piezīmes, ātri rediģēt fotoattēlus un pārfrāzēt ziņojumus vēlamajā tonī. Izmantojot Circle to Search, varat ērti meklēt jebko jūsu Galaxy Tab S8 ekrānā.

Tabletes paliek marta drošības ielāps

Neskatoties uz One UI 6.1 iegūšanu, Galaxy Tab S8 sērija joprojām ir marta drošības ielāps. Jā, pat ne aprīļa ielāps, nemaz nerunājot par maija izlaidumu. Samsung jau ir sācis savās ierīcēs ieviest jaunāko drošības atjauninājumu. Tā kā šīs planšetdatoros tiek iegūti drošības ielāpi reizi ceturksnī, uzņēmums nedrīkst izlaist jaunu versiju pirms jūnija. Mēs jums paziņosim, kad tas būs klāt.