Samsung izsmej Apple par dīvainu iPhone trauksmes kļūdu

Samsung jau ir informēts par trauksmes kļūdu, kas ietekmē vairākus iPhone. Protams, tas nelaida garām iespēju troļļot savu lielāko sāncensi. Ziņojumi par Apple ierīču problēmu pastiprinājās pirms dažām dienām. Tomēr patiesībā tas turpinās vismaz mēnešus. Būtībā tas izraisa iPhone modinātāja nezvanīšanu.

Samsung Apvienotās Karalistes Instagram kontā nesen tika publicēta spole, kas ņirgājas par Cupertino uzņēmumu. CM izmantoja populāro “suņu dīdžeja” mēmu kopā ar āķīgu Galaxy tālruņa noklusējuma modinātāja signāla remiksu. Tas ietver frāzi “Esiet drošs, mūsu trauksmes signāli IZSLĒGTS”. Arī ziņojumā teikts: “Samsung lietotāji šodien pamodās laicīgi 👀.” Tas padara diezgan skaidru, ka tā ir tieša ņirgāšanās par iPhone trauksmes kļūdu.


Kaitinošas trauksmes kļūdas, par kurām Samsung ņirgājas par Apple

Arī Apple ir informēta par iPhone trauksmes kļūdu un strādā pie tā novēršanas. Problēma neskar visas ierīces, taču ir pietiekami, lai pēc iespējas ātrāk būtu nepieciešama labošana. Galu galā, neviens nevēlas aizmigt pirms svarīgas tikšanās, jo jūsu tālruņa modinātājs nezvana, vai ne? Ir iPhone ierīču lietotāji, kuri ir piedzīvojuši līdzīgas situācijas. Un tā nav pat vienīgā kļūda, kas saistīta ar iPhone tālruņu trauksmes signāliem.

Pašlaik nav precīzi zināms, kas ir problēmas cēlonis. iPhone īpašnieki ir izmēģinājuši visu veidu iespējamos risinājumus, lai mēģinātu to mazināt un atrisināt. Tomēr ideālā gadījumā Apple nosūtīs galīgo labojumu, kam vajadzēja notikt jau sen. Iespējams, uzņēmums līdz šim nebija uzskatījis, ka kļūda ir pietiekami svarīga.

Zīmīgi, ka Samsung ir “pieradis” pie Apple trollēšanas. Uzņēmums to izdarīja, kad iPhone pazaudēja audio ligzdu un kad Apple ierīces izņēma lādētāju no kastes. Retrospektīvi šie “uzbrukumi” neizdevās labi, jo Samsung vēlāk izdarīja to pašu. Tas nozīmē, ka trauksmes kļūda, iespējams, nav kaut kas tāds, ko viņi vēlas atkārtot Galaxy tālruņos.