Samsung Battery AI nāk, lai uzlabotu Galaxy ierīču akumulatora darbības laiku

Samsung Battery AI rīks var nonākt ātrāk, nekā paredzēts. Tiek ziņots, ka uzņēmums plāno to ieviest ar Galaxy Z Fold 6 un, domājams, Galaxy Z Flip 6 pēc pāris mēnešiem. Sākotnēji bija paredzēts, ka rīks, kas izstrādāts, lai uzlabotu tālruņu akumulatora veiktspēju, izmantojot AI, nāks ar Galaxy S25 sēriju nākamā gada sākumā.

Samsung plāno palaist Battery AI ar Galaxy Z Fold 6 un Flip 6

Pagājušajā nedēļā parādījās baumas, ka Samsung strādā pie jaunas AI funkcijas ar nosaukumu Battery AI Galaxy tālruņiem. Tas palīdz uzlabot ierīču akumulatora darbības laiku, gudri pārvaldot dažādus sistēmas procesus. Sīkāka informācija bija ierobežota, taču avots teica, ka rīks pagarina akumulatora darbības laiku par 5–10%, neietekmējot veiktspēju.

The tas pats avots tagad ir vairāk izskaidrojis Samsung akumulatora AI. Viņi var “apstiprināt”, ka uzņēmums plāno piedāvāt šo rīku Galaxy Z Fold 6. Tas pagarinās jaunā salokāmā akumulatora dublējumu līdz pat 30 minūtēm. Galaxy Z Flip 6 var būt arī aprīkots ar šo rīku. Tā kā Flip modelim ir mazāks akumulators, tas var iegūt mazāku akumulatora darbības laika pagarinājumu.

Samsung Battery AI Galaxy Z Fold 6 salokāmas baumas

Mums joprojām nav informācijas par akumulatora AI darbību. Programmatūras, kas uzlabo ierīču akumulatora darbības laiku, nav jaunas. Pat Samsung Galaxy tālruņi var lepoties ar šādiem rīkiem. Tomēr lielākā daļa no tiem ierobežo ierīces veiktspēju. Tie neļauj ierīcei darboties ar pilnu potenciālu, tādējādi samazinot enerģijas patēriņu un pagarinot akumulatora darbības laiku.

Samsung Battery AI šķietami darbosies savādāk. Tas, iespējams, izmantos AI, lai novērstu nevajadzīgus fona uzdevumus un optimizētu veiktspēju, lai samazinātu enerģijas patēriņu. Ja uzņēmums plāno iekļaut šo funkciju jaunajās salokāmajās ierīcēs, mēs, iespējams, drīz dzirdēsim par to vairāk.

Šo funkciju var iegūt arī vecākas Galaxy ierīces

Akumulatora AI var būt daļa no Samsung Galaxy AI ierīču AI funkciju komplekta vadošajiem viedtālruņiem un planšetdatoriem. Uzņēmums Galaxy S24 sērijā ieviesa Galaxy AI ar One UI 6.1. Vairāki vecāki modeļi ieguva jaunās AI funkcijas ar One UI 6.1 atjauninājumu.

Galaxy Z Fold 6 un Galaxy Z Flip 6 vajadzētu darboties One UI 6.1.1 ar akumulatora AI un, iespējams, vēl dažiem papildinājumiem. Samsung, iespējams, ieviesīs jauno akumulatora taupīšanas rīku, piemēram, Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5 un Galaxy S24 sērijās ar One UI 6.1.1 atjauninājumu. Galaxy S25 sērijai vajadzētu būt arī akumulatora AI.