Premium viedtālrunis ar MediaTek vadošo SoC, kas tiks piegādāts ASV

Lai gan MediaTek pārvalda lauvas tiesu no budžeta Android viedtālruņiem ASV, uzņēmumam vēl nav jāiet uz priekšu premium segmentā. Faktiski lielākā daļa augstākās klases Android flagmaņu, kas tiek laisti klajā valstī, ir nodrošināti ar Qualcomm Snapdragon mikroshēmojumiem. Ainava drīzumā var mainīties, jo tiek ziņots, ka Taivānas pusvadītāju uzņēmums drīzumā ievedīs ASV augstākās klases viedtālruni MediaTek.

MediaTek premium klases Android viedtālrunis varētu tikt laists tirgū vēlāk šogad

MediaTek nodrošina daudzus Android viedtālruņus, un uzņēmuma SoC var atrast tādos budžeta tālruņos kā OnePlus Nord N20 un Moto G Power 2024. Tomēr augstākās klases viedtālruņos parasti tiek izmantoti Qualcomm Snapdragon procesori. Tas pats ir acīmredzams, ja paskatās uz pašreizējo vadošo modeļu klāstu, proti, Galaxy S24 sēriju, kā arī OnePlus 12, kas visi izmanto Snapdragon 8 Gen 3 platformu.

Tas nenozīmē, ka MediaTek vadošais SoC nav līdz galam. Faktiski, kad mēs pārskatījām MediaTek Dimensity 9300 darbināmo Vivo X100 Pro, mēs bijām ļoti pārsteigti par tā veiktspēju. Lai sniegtu jums labāku priekšstatu, SoC GeekBench 6 testā ieguva 2159 un 7189 punktus. Rezultāti ir diezgan līdzīgi konkurējošiem flagmaņiem, kurus darbina Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 SoC.

AH Vivo X100 Pro apskats (11)

MediaTek SoC kļūst arvien labāki

Lieki piebilst, ka MediaTek vadošie SoC var noturēties paši. Diemžēl valstī esam redzējuši tikai vienu augstākās klases MediaTek ierīci, un tā ir OnePlus Pad. Tomēr uzņēmums apstiprināja, ka notiekošajā konferencē ieviesīs savus augstākās klases SoC ierīcē. Aizjūras tirgū laistie vadošie modeļi, kas izmanto augstākās kvalitātes MediaTek procesoru, maksā mazāk nekā to Qualcomm kolēģi. Kā, ASV tirgū drīzumā varētu būt spējīgs flagmanis-slepkava.

Var secināt, ka zīmols sadarbosies ar OnePlus, lai debitētu savu augstākās klases SoC, ņemot vērā viņu iepriekšējo sadarbību. Ņemot to vērā, vai jūs ASV iegādātos augstākās kvalitātes viedtālruni ar MediaTek, izmantojot Qualcomm Snapdragon flagmani? Kādu jūs prognozētu minētā flagmaņa cenu? Paziņojiet mums tālāk sniegtajos komentāros.