Pixel 8a iegūst AI funkciju, kuras palaišanas laikā trūka

Izlaišanas brīdī jaunajam Pixel 8a nebija funkcijas, kas ļautu ģenerēt fona attēlus, izmantojot AI, ko daudzi lietotāji pamanīja, kad bija saņēmuši savas ierīces. Tomēr tas ir mainījies līdz ar jaunāko Google ieviesto atjauninājumu. Tādā veidā vidējas klases modelis funkciju ziņā arvien vairāk tuvojas saviem dārgākajiem Pixel 8 brāļiem (īpaši vaniļas modelim).

Google pagājušajā gadā savā I/O konferencē paziņoja par AI fona funkciju. Vēlāk Pixel 8 sērijas ierīces parādījās kā pirmās, kas to integrēja, pirms tās tika izplatītas citos Pixel tālruņos. Šī opcija ļauj ģenerēt jaunas tapetes, pamatojoties uz teksta uzvedni. Būtībā Google pievienoja populāro AI attēlu ģenerēšanas funkciju savu Pixel tālruņu fonu sistēmai. Galaxy S24 sērijai ir arī līdzīga iespēja, taču tas nav pārsteigums, jo Samsung strādāja kopā ar Google Galaxy AI komplektā.

Tagad varat ģenerēt fona attēlus, izmantojot AI savā Pixel 8a tālrunī

Google Pixel 8a oficiāli tika paziņots šomēnes. Nezināmu iemeslu dēļ AI fona funkcija nebija pieejama. Tas dažiem lika domāt, ka Google ir samazinājis sava vidējā līmeņa tālruņa funkcijas, lai novērstu to, ka tas atrodas pārāk tuvu dārgākiem modeļiem. Tomēr nepagāja ilgs laiks, līdz uzņēmums apklusināja šīs baumas, izvietojot to arī Pixel 8a. Uzņēmums to ir izdarījis uzreiz pēc sava jaunākā Google I/O 2024 notikuma.

Tātad tagad atšķirība starp Pixel 8a un vaniļas Pixel 8 ir mazāka nekā jebkad agrāk. No otras puses, Pixel 8 Pro joprojām ir dažas ekskluzīvas ar AI darbināmas funkcijas un pat kameras “Pro” režīms. Kas attiecas uz Pixel 8a, atjauninājumā tika iekļauts arī maija drošības ielāps, lai jūsu ierīce būtu atjaunināta. OTA ir aptuveni 190 MB, un tas, iespējams, jau ir pieejams jūsu ierīcei.

Ja vēl neesat saņēmis paziņojumu par OTA pieejamību, varat mēģināt manuāli pārbaudīt iestatījumus. Ja tas joprojām nav pieejams, neuztraucieties; iespējams, nepaies ilgs laiks, lai sasniegtu jūsu ierīci.

Pixel 8a atjaunina tapetes
Avots: Android Authority