Phoenix Memecoin ($PHNX) tiek palaists ar novatorisku tokenomiku un kopienas fokusu

Losandželosa, Amerikas Savienotās Valstis, 2024. gada 9. jūlijs, Chainwire

Phoenix Memecoin ($PHNX) piesaista uzmanību ar savu unikālo novatorisku tehnoloģiju un spēcīgas, uz sabiedrību orientētas pieejas kombināciju.

Par Phoenix Memecoin ($PHNX)

Phoenix Memecoin ($PHNX) ir jauna kriptovalūta, kas izstrādāta, lai simbolizētu atdzimšanu un inovācijas kriptovalūtas pasaulē. Phoenix Memecoin, ko atbalsta īpaša un strauji augoša kopiena, mērķis ir piedāvāt stabilitāti un ilgtermiņa izaugsmi, izmantojot pārdomāto tokenomiku un stratēģisko plānošanu.

Galvenās Phoenix Memecoin iezīmes ($ PHNX)

  1. Pārdomāta tokenomika: Phoenix Memecoin ($PHNX) izmanto rūpīgi izstrādātu tokenomikas stratēģiju, lai nodrošinātu stabilitāti un izaugsmi. Kopējais žetonu piedāvājums ir ierobežots, nodrošinot ilgtspējīgu pamatu. Iepriekšpārdošana piedāvā žetonus par fiksētu likmi 2000 PHNX par 1 Solana (SOL) ar pirkuma ierobežojumu 30 SOL par vienu maku, lai veicinātu plašu līdzdalību un novērstu tirgus manipulācijas.
  2. Stratēģiskā fonda piešķīrums: Līdzekļi, kas iegūti no iepriekšpārdošanas, tiek novirzīti likviditātei, komandas attīstībai, biržas sarakstiem, partnerībām, mārketingam un marķieru atpirkšanai un sadedzināšanai. Šīs daudzveidīgās pieejas mērķis ir atbalstīt projekta ilgtermiņa panākumus.
  3. Kopiena un pārredzamība: Phoenix Memecoin komanda par prioritāti izvirza pārredzamību un sabiedrības iesaistīšanos. Aktīvie kopienas dalībnieki un satura veidotāji tiek atalgoti par viņu ieguldījumu. Žetonu īpašnieki var piekļūt ekskluzīvam saturam un notikumiem, uzlabojot sabiedrības iesaistīšanos un vērtību.
  4. Ceļvedis un pārvaldība: Phoenix Memecoin ir detalizēts ceļvedis, kurā izklāstīti tā plāni, tostarp iepriekšpārdošana, DEX saraksti, kopienas pasākumi un balvas. Pārvaldības mehānismi ļauj žetonu turētājiem piedalīties projektu lēmumu pieņemšanā, veicinot sadarbības vidi.
  5. Pieredzējusi komanda: Projektu vada četru izstrādātāju komanda ar lielu pieredzi kriptovalūtu jomā un apņemšanos nodrošināt caurspīdīgu komunikāciju. Komandai pieder pieticīgi 6% no visiem žetoniem, nodrošinot, ka galvenā uzmanība joprojām tiek pievērsta kopienas izaugsmei un projektu ilgtspējai.
  6. Fēniksa akadēmija: Fēniksa akadēmija projekta vietnē piedāvā bezmaksas izglītības resursus par kriptovalūtām, sniedzot vērtīgas zināšanas bez finansiālām saistībām.

Lai iegūtu vairāk informācijas

Phoenix Memecoin komanda ir pieejama sociālajos medijos, lai atbildētu uz jautājumiem un sadarbotos ar sabiedrību.

Sazināties

Džonatans Grifins
[email protected]