Pebblebee demonstrē savu Find My Device izsekotāju jaunā videoklipā

Nesen Google oficiāli atklāja savu tīklu Find My Device, un Android lietotāji ir sajūsmā par tā izmantošanu. Pakalpojums joprojām tiek izstrādāts, jo saderība joprojām tiek ieviesta ierīcēs. Turklāt mēs kādu laiku neredzēsim īpašus izsekotājus, kas ir saderīgi ar pakalpojumu. Pebblebee tikko demonstrēja savu Find My Device izsekotāju jaunā videoklipā.

Ja nezināt, kas ir Google tīkls Find My Device, tas ir jāzina, ja parasti pazaudējat savas ierīces. Papildinformāciju varat skatīt mūsu tīkla Find My Device skaidrojumā. Iespējams, ka jūsu tālrunis ir saderīgs ar tīklu un noteikti var gūt labumu no tā.

Pebblebee demonstrē savu Find My Device tīkla izsekotāju jaunā videoklipā

Kopā ar Pebblebee arī citi uzņēmumi, piemēram, Motorola, plāno piegādāt ar Google tīklu saderīgus izsekotājus. Tas dos Android lietotājiem daudz dažādu izsekotāju izvēles iespējas.

Līdzīgi kā Apple Airtags, šie izsekotāji ir mazas ierīces, kuras varat pievienot saviem dārgajiem priekšmetiem. Ja šiem objektiem ir tendence pazust, varat vienkārši izmantot tālruni, lai atrastu izsekotāja un līdz ar to arī objekta atrašanās vietu. Tie ir noderīgi tādiem priekšmetiem kā maki, somiņas, atslēgas utt.

Pebblebee izpilddirektors nesen Instagram ievietoja videoklipu, kurā parādīts, kā ierīce darbosies. Pats izsekotājs ir nedaudz mazāks par kredītkarti. Tas noteikti ir lielāks par Airtag, taču tam nevajadzētu būt problēmai. Tas ir diezgan viegli savienojams pārī ar tālruni.

Pebblebee tagu savienošana pārī

Lai pārietu pārī savienošanas režīmā, nospiedīsiet pogu uz paša izsekotāja. Pēc tam jūs iedziļināsities sava tālruņa Bluetooth iestatījumos un savienosit to pārī tāpat kā jebkuru citu Bluetooth ierīci. Pebblebee izsekotājs ir saderīgs ar Android Fast Pair, tāpēc, visticamāk, ekrāna apakšā redzēsit augošu karti, kas ļaus to savienot pārī ar vienu pieskārienu. Kad ierīces ir savienotas pārī, uz izsekotāja iedegas pāris LED gaismas. Tas tiks papildināts ar pīkstienu, lai paziņotu, ka tas ir veiksmīgi savienots pārī.

Pēc savienošanas pārī tālrunis varēs sekot līdzi izsekotājai. Videoklipā mēs redzējām ekrānu, kurā redzama noapaļota zvaigzne. Jūs varat iegūt priekšstatu par to, cik tuvu izsekotājs atrodas tālrunim, pēc formas aizpildītās formas. Kad izsekotājs atrodas tuvu tālrunim, tas būs gandrīz pilns. Atkāpjoties no tā, tas lēnām iztukšosies. Ja ierīce atrodas tālu, tad izmantosit kartes ekrānu.

Vēl viena glīta detaļa ir fakts, ka lietotne Find My Device parādīs arī izsekotāja akumulatora uzlādes līmeni. Tāpēc vēlēsities to uzturēt uzlādētu, lai pārliecinātos, ka varat to izsekot.