Parādās Motorola Razr 50 cenas, krāsas un uzglabāšanas varianti

Motorola ir gatava, lai laistu klajā Motorola Razr 50 — Motorola Razr 40 pēcteci, kas tika laists klajā 2023. gada otrajā ceturksnī. Razr sērijas mērķis ir nodrošināt saviem faniem savā klasē vislabāko saliekamo viedtālruņa pieredzi. Noplūdes par gaidāmo Razr 50 sēriju jau ir sākušas parādīties internetā. Jauns ziņojums tagad apgalvo, ka atklāj Motorola Razr 50 ierīces cenas un uzglabāšanas variantus.

Motorola Razr 50 būs aprīkots ar vienu krātuvi un divām krāsu opcijām

Ekskluzīvas informācijas gabals, ar kuru dalās 91Mobiles, atklāj pilnīgu informāciju par gaidāmā viedtālruņa Motorola Razr 50 cenām un uzglabāšanas variantu. Kā liecina informācija, ierīce tiks izlaista vienā 8 GB RAM + 256 GB atmiņas variantā. Šķiet, ka tas atbilst uzņēmuma stratēģijai uzsākt vienu variantu. Tā priekšgājējam Razr 40 arī bija tikai viens variants.

Turklāt ziņojums atklāj, ka ierīce būs pieejama divos dažādos krāsu variantos; Smiltis un pelēks. Uzziņai Motorola Razr 40 bija trīs dažādi krāsu varianti, proti, Sage Green, Vanilla Cream un Summer Lilac.

Lūk, cik ierīce maksās ES tirgū

Ziņojumi liecina, ka ierīces cena būs 899 eiro, kas nozīmē aptuveni 970 ASV dolārus, lai gan, visticamāk, tā maksās mazāk, ja tā tiks laisti klajā ASV. Bez tam mēs nezinām daudz par gaidāmo ierīci. Tomēr dažas galvenās Ultra varianta detaļas jau ir pieejamas internetā.

Nopludinātie Razr 50 Ultra tiešraides attēli apstiprina, ka tā būs atvāžama tipa salokāma ierīce ar nelielām izmaiņām dizainā, salīdzinot ar tā priekšgājēju. Savukārt Ultra variants. maksās aptuveni 1200 eiro (aptuveni 1300 ASV dolāru). Pagājušā gada jūnijā uzņēmums uzsāka iepriekšējo ierīču iterāciju. Tāpēc mēs sagaidām, ka arī šī gada jūnijā viņi paziņos par gaidāmo Razr 50 sēriju.